Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hete apasztottam el a...

Bubu18 kérdése:

2 hete apasztottam el a mellem. Vissza kapta a régi formáját méretét is. De még van benne vala mennyi tej nem zavar meg épp csak annyi ha erősen meg nyomom a mellbimbóm. Mit kezdjek vele magátol kifolyik? Vagy fejem? Vagy borogassam még?

Figyelt kérdés

#szoptatás #egy kevés tej
2012. ápr. 13. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nyomásra jön,akkor az normális.Én 8 hónapja nem szoptatok,és erős nyomásra olykor még mindig jön egy kevés.
2012. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2 gyereket szoptattam egymás után 18-18 hóig, közte volt kb 10 hónap szünet.

Több mint egy éve nem szoptatok, és nekem is van néha pár csepp tej a melleimben. Peteérés környékén, és mensi előtt is "belövell"

2012. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor meg nyugodtam.És ha már nem szoptatok hogy fog jelentkezni a menstruációm? ugye 2 hete nem szoptatok.
2012. ápr. 14. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!