Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sajnos fogdokihoz kell menjek...

Sajnos fogdokihoz kell menjek és kapok érzéstelenitőt is és szoptatok. Mennyi ideig nem szabad szuri után enni a babának, azaz mikor kinálhatom ujra cicivel?

Figyelt kérdés
Ugyanis az én dokim azt mondta,h ha mgérzi a tejen tobbet nem kell neki...ezt pedig nem akarom.azt mondta h kb 2 ora a zsibbasztó és h még 2 mire cicizhetünk.Ti mit szóltok ehhez?Mit tudtok erröl?
2009. jún. 18. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam nekem csak annyit mondott aluszékonyabb lehet a baba. Én semmi változást nem vettem észre rajta. De gondolom ez is egyéni türőképesség függő.?
2009. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy szopit hagyj ki, de fejd le és öntsd ki, így biztos nem megy át a babába semmi és a tejed sem apad
2009. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt héten húzták ki a bölcsességfogam. Én szoptattam érzéstelenítés után. A védőnő és a gyerekorvos is azt mondta lehet (utánanéztek egy könyvben). Semmit nem érzett meg a lányom, ráadásul aznap kapta meg a 2 hós oltásokat is, szerencsére attól sem lett semmi baja.
2009. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi csajok a valaszokat,en nagyon izgulok emiatt.szombat reggel megyek,remelem minden OK lesz.
2009. jún. 19. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fogorvos után szoptatni a szuri ellenére is.
2009. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta a fogorvosom, hogy terhesen is, és szoptatás alatt is kaphatok szurit, nem lesz baja a kicsinek. Ezek az érzéstelenítők már egész mások, sokkal jobbak, mint a régiek voltak.
2009. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóltam a fogorvosnak a szuri előtt és azt mondta, hogy akkor inkább gyorsan felszívódót ad, mert az hamarabb kiürül a szervezetből és nyugodtan lehet szoptatni.
2009. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!