Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell leszoktatni a...

Hogyan kell leszoktatni a ciciről?

Figyelt kérdés
2 éves a fiam.Már szerintem nincs is benne tej,csak cumizik rajta(bár mellem sincs már.)Van valami módszer rá?
2012. ápr. 21. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Én is 25 hónaposan vettem el tőle, már csak este szopizott, alvás előtt. Megmondtam neki, hogy anya cicije már fáj ha szopizol, mert már nagy vagy, és erősen szívod. KIcsit nyekergett neki és be próbálkozott,oda adtam neki, de amikor bekapta akkor jajgatni kezdtem így kiköpte. Első este nagyon nehezen aludt el, legalább 1,5 óra hosszat szenvedett. 2. este is kereste még, újra elmondtam neki, már csak 1 óra hosszát szenvedett. 3. este már nem is kereste, és szépen elaludt.
2012. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Nappal megérti hogy fáj mikor cicizik,de éjjel ordit érte akár óra hosszát is :( Próbáltam már hogy tejel vagy kakaóval kínáltam meg,de mikor megissza keresgél és sír a ciciért :( A hideg vizes borogatásról hallottál már?

2012. ápr. 21. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Hallottam, de nekem könnyű eset volt, (viszonylag). Mondjuk kisfiam csak 20 hós koráig szopizott éjjel. De előtte nem bírtam tőle elvenni éjjel, én is próbálkoztam, de iszonyatos ordítás lett a vége. DE utána egyik napról a másikra leállt az éjjeli szopival. Akkor a te kisfiad nehezebb eset.

Próbáltad már a citromot. Én kipróbáltam. Mondtam neki, hogy megromlott a tej, bekapta a cicimet, fintorgott, grimaszolt, megint bekapta, megint grimasz, 3.-ára már nem volt neki annyira rossz, így szopizni kezdett:-) Úgyhogy nálunk a citrom sem jött be.

2012. ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)

Kipróbálom hátha nálunk beválik :)

köszönöm!!

2012. ápr. 22. 21:16
 5/6 xStefix ***** válasza:
A hideg víz, borogatás nem apasztja a tejet, max. a duzzanatot csökkenti, ha az épp van.
2012. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Ment a zöld kezecske :)

2012. ápr. 24. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!