Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Erőltessem még vagy hagyjam abba?

Erőltessem még vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés

2 hete tart kb hogy alig van tejem.Már egy csomó mindent kipróbáltam de hiába.Már 3 napja oda jutottunk hogy tápszert kell adnom a fiamnak.2 ciciből szopizik,aztán 100ml tápszert megeszik.. Amíg nem adtam neki tápszert 1,5-2 óránként cicizett és volt hogy 1-1,5 órán keresztül..Már hólyagosra szívta a bimbómat..

5 hós a fiam és az elmúlt 4 hétben 100g-ot hízott...:(


2012. ápr. 24. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Sört próbáltad már? Az is jó tej serkentő hatású :)
2012. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
iszom a sört is,igaz alkoholmentest;Nagyanyám ajánlotta a rántott levest 1 héten keresztü ettem reggel délben este,de semmi,laktoherbtöl fáj a pici pocija,homeós nem jött be,hagyma szintén nem,hiába fejem semmi eredmény..
2012. ápr. 24. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szakemberhez fordulnék a helyedben, aki esetleg tudna segíteni a tejszaporításban és a pótlás elhagyásában. Elérhetőségek itt:

[link]

[link]

2012. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy számít-e az alkohol, de ha nem szereted a sima sört, próbáld meg ugy hogy kevered a sört+ 7up -ot vagy sör meg sprite :))
2012. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xStefix ***** válasza:

Ha még nem találkoztál vele, de lenne időd és kedved 28-30 oldalt végigolvasni :) :

[link]

2012. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen xStefix a válaszod!

Elkezdtem olvasni a szopis csak sajnos nem sok időm marad a 2 gyerek mellett.


Az első pár mondatodra egyből ki is térnék..Vagyunk szerintem úgy többen anyukák,hogy ahogy csak időn engedi cicit adunk a babánknak,köztük én is,de...mellette van házimunka,mégegy gyerek..stb..nekem is a nagyot reggel kell vinnem a buszra,azzal megy oviba,8ra.Már nem tudom sokáig hagyni szopizni.Aztán bevásárlás,sietünk haza,ismét szopi,de aztán neki kell állni főzni,mire apa hazaér a munkából legyen főtt étel,aztán 3 órára megint mennem kell a buszra a nagyért..Ismét nem tudom hagyni sokáig szopizni..Segítségem nincs...

És persze nem másodlagos szempont az sem,hogy nekem a bimbómat vízhólyagosra szívta és mikor szopizott most délelőtt már a könnyeim potyogtak a fájdalomtól..Mindent megteszek amit csak tudok,de úgy vettem észre hogy kevés neki a tejcsim,bármit is csinálok..Nem hízik,sőt az 1 hete mérthez képest most 100g-al kevesebb..

2012. ápr. 26. 15:50
 7/7 A kérdező kommentje:
"szopis összefoglalót"
2012. ápr. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!