Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Orvosi kezeles miatt elkell...

Orvosi kezeles miatt elkell apasztanom a tejcsit. Hogyan tegyem, hogy ne gyulladjon be, es nelazasodjak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 05:30
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szia!Milyen kezelés az ami miatt el kell apasztanod a tejcsit?Miért gond az egy kezelés szempontjából hogy te szoptatós anyuka vagy?Ne haragudj hogy kérdezek,de érdekel a dolog!
2009. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit hosszadalmasabb folyamat mint gondolná az ember. Nem szabad üríteni a mellet,csak akkor lehet fejni egy keveset ha már tényleg nagyon feszül.Masszírozni kell folyamatosan nehogy becsomósodjon,hidegvizes borogatás az egész mellen úgy hogy érje a bimbót is,és lehet szedni homeós szert de erről érdemes orvos tanácsát is kérni. Lehet úgy is hogy minden nap egyre kevesebbet fejsz,így kevesebbet termel a szervezeted,így egy kicsit hosszabb mint az előző módszer de veszélytelenebb is.A hidegvizes borogatást ennél is alkalmazni kell.
2009. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

szia!


Meddig tart az orvosi kezelés? Hetekig? ezt csak azért kérdezem, mert ha nem olyan hosszú folyamat, akkor elapasztani ne apaszd el semmiféleképpen!! Annyit tudsz tenni, hogy nehogy belázasodj meg bajod legyen, hogy veszel egy szívót (van vákumos, gépi, kézi...) ; vagy kézzel elkezded lefejni és a) vagy kiöntöd /ez a rosszabbik változat, de így legalább nem gyullad be a cicid/ b) szépen elrakod a mélyhűtőbe "jobb napokra".

2009. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Első válaszoló vagyok:ugyanezt a nézetet osztom mint a 3-ik válaszoló,ezért kérdeztem csak hogy milyen kezelés indokolja az elapasztást.Én sem apasztanám el,csak ha több hónap hosszúságúra nyúlna az a kezelés.Mert ha rövidebb időtartam,akkor talán még a baba utána elfogadná a cicit,ha már rendbe jöttél.
2009. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Olyan gyogyszeres kezelest kapok ami alatt nem szabad a babat szoptatni, es ez kb 3honap.

Koszonom a valaszokat! Elhihetitek nem szivesen csinalom,bar eddig sem volt sok tejcsim, de az a kicsi is jo volt a babomnak!

2009. jún. 24. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Szegény,sajnállak,hogy így jártál ezzel a kezeléssel.Sok sikert a gyógyuláshoz,és jó egészséget a kicsi kincsednek.Szia
2009. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!