Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet valamit szedni szoptatás...

Lehet valamit szedni szoptatás alatt ez ellen az irózatos hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg terhes voltál, a hormonok nem engedték kihullani a feleslegessé vált, amúgy normál esetben kihulló hajat. Azt most mindet kihullatja a szervezeted, egy újabb hormon miatt. És esetleg egy picit többet is. Normális. Javasolt a rövid haj és az a vitamin, ami a hajnövekedést segíti. Most nem tudom, melyik betűs az (:-)), de ami a haj-köröm erősítő kapszulában, meg ilyenekben is van, a gyógyszertáros tuti tudja... Vitamint ehetsz szoptatás alatt is, az biztos :-)
2009. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát vitaminokat szedhetsz, de a hajhulláson nem fog segíteni, mert az hormonális eredetű! Nekem a szülés utáni 2. hónapban kezdődött, most 5 hónapos a kisfiam és most kezd elmúlni! Kitartás!
2009. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kriszta66 ***** válasza:
Ezt akérdést már én is fel akartam teni mert nekem már 9 hónapos a kislányom és még mindig nagyon hullik . Voltam vérvételen ott minden rendben és a doktornöm nem irt fel semmit.
2009. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
ha hullik akkor minek rövid haj? amúgy is megkopaszodunk akkor minek vágjuk még le?
2009. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bocsánat ha kicsit modortalanul írtam! :D

csak mert nekem is hullik és nekem hosszú van, és akkor le kellene vágnom,hogy ne legyen kopi? brrr

2009. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem azért írtam a rövid hajat :-)

Hanem azért, mert nagyon hullik és engem pl. zavar, hogy a kéróban mindenhol az van. Rövid hajjal a felének látszik :-)

Meg azért, mert a homlokodon pl. felkopaszodhatsz és akkor összevissza hosszúságú lesz a hosszú hajad. Én mindig ilyenkor levágattam rövidre, ez úgyis hónapokig tartó folyamat, addig legalább változatosabb vagyok és utána újra növesztem, akkor már szép, egyenletes lesz és addig kevésbé zavar.

2009. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köszi :D
2009. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vastabletta csajok,az kell!!!szedjétek,sok ismerősömnek bevált!
2009. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A második vagyok!

Én a terhességem alatt végig és a szülés után négy hónapig szedtem a vas tablettát mert nagyon rossz volt a vérképem, de nem segített semmit!

2009. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint a hajhullás ellen! :)
2009. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!