Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha eddig csak anyatejes 12...

Ha eddig csak anyatejes 12 hetesem mostantól 1-2 napig csak tápszert kap, hajlandó lesz utána megint szopizni?

Figyelt kérdés
Megműtötték a fogamat, és erős fájdalmaim vannak, de az erős fájdalomcsillapitokkal nem lehet szoptatni, csak 24 óra után... Félek, hogy utána nem fog többet szopizni, ha tápszert adok neki. Tejet kapott már többször cumisüvegből, azzal nincs gond, de csak egyszer-egyszer, nem egész nap.
2009. jún. 24. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem biztos,hogy szopizni fog üveg után.Én így jártam:(Az üvegből mégis csak könnyebb és ő ezt észreveszi:)

Az enyémnek 2 nap után nem is kellett a cici:(

2009. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem majd próbálkozz vele többször is sok türelemmel. Ne add fel. Nem biztos hogy már csak cuclizni fog.
2009. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld neki itatófejből adni.Nem tudom milyen cumisüvegetek van,az Aventre lehet venni. Ha nincs sztem megéri kipróbálni,illetve akkor venni egy varázsitatót,később úgy is kell. Tovább tart az etetés,de megérné,hogy ne legyen probléma. Kisfiam 4 hós,3 hós korától itatófejből iszunk.Amúgy csak szopizunk.
2009. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még húzom egy kicsit, hátha nem lesz muszáj a tápszer...
2009. jún. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!