Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig tart a (z első) menstru...

Meddig tart a (z első) menstruáció szülés után?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem. Kb. 7 hetet még véreztem utána. Azóta semmi. Most úgy tűnik megjött, de ez már a 6. nap, h megvan. Nem fáj semmim, teljesen jól vagyok!

Nem vérzek sokat. Napi max 2 betét elég.

Eddig kb 5 napig tartott a menstruációm és valamivel többet véreztem. Szoptatok még mindig.

Kinek meddig tartott az első menstruációja ilyenkor? Vagy mi a normális, ameddig tarthat?

A szoptatás okozhat ilyet, h tovább tartson a menstr.?



2012. máj. 11. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan nem szoptatok csak lefejt tejet adok neki, hat hetes volt amikor megjött és nyolc napig tartott, teljesen fájdalom mentes volt de nagyon sok, hatodik nap után csökkent csak, dokim szerint nem rendes mensi volt még, viszont azóta eltelt öt hét és már meg kellett volna jönnie de nem jött, viszont a tejem totál elapadt:((
2012. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is ettől félek, h elapad a tejem :( de most már elbizonytalanodtam, h ez már tényleg a rendes menstr.-e? Mert amíg szülés után véreztem max 2-3 nap volt szünet aztán utána újra folyt. köv. volt.

Most meg 3 hónapos szünet... hát ezért gondoltam, h ez a mnzi lehet már. Elképzelhető, h ez még a szülés utáni vérzés folytatása volna?

2012. máj. 11. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem elképzelhető, mivel rá kellett jönnöm, hogy nekem se rendes mensi lehetett hiába hittem azt, mivel csináltam terhes tesztet nega lett, megjönni meg elfelejtett, amúgy is ilyenkor még összevisszajön meg mire beáll, az első gyerek után egy év alatt háromszor véreztem mire normalizálódott.
2012. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
uhh, hát köszi... igen, első baba. Hát kiváncsi vagyok h alakul a helyzet. Szép kis felfordulás:D
2012. máj. 11. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Na igen, szép kis felfordulás:))) de te ne aggódj, nem fog elapadni a tejed mert szoptatsz, én meg csak fejtem a mellem, neked több inger éri és a baba jobban kiszívja így több is termelődik mint nekem fejésnél.Viszont azt észrevettem, hogy amikor volt az a nyolc napos vérzés(mensi, nem mensi:)) akkkor nehezebben fogadta el a lefejt tejet , gondolom más volt az íze, majd amint elmúlt a vérzés újra szerette a tejem:))
2012. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nekem ma van 1 hete hogy meg van de napi egy betét elég este szinte semmi sincs.. nem tudom hogy normális-e azon gondolkodtam ha vége lesz akkor elmegyek a dokihoz..a szoptatáshoz is szerintem köze van mivel mikor szoptatsz akkor több és jobban folyik vagyis nálam ez a tapasztalat.
2013. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!