Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ismeritek? UNIMOM FORTE...

Ismeritek? UNIMOM FORTE MELLSZÍVÓ- kórházi fokozatú mellszívó

Figyelt kérdés

Ilyet szeretnék bérelni, mert most egy avent isis kézim van, és nekem elég fárasztó kézzel fejni, amellett, hogy mellgyulladásom is van, ez meg nem szívja ki rendesen, a kisfiam is csak addig hajlandó szopizni, ameddig "dől" a tej, mihelyst dolgozni kell érte, abbahagyja...

Szóval ismeritek ezt a márkát? Jó? Hogy sterilizáltátok??



#fsada
2012. máj. 21. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a Medela bérelhető vált be, de nagyon! Erről még nem hallottam.

www.medela.hu

2012. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
binola kolcsonzo
2016. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szívókészletet is bérbe adják, azt a részt, mit másik ember használt és a tejével érintkezett. Autoklávozás nélkül nem lehet fertőtleníteni. Kíváncsi lennék, az ANTSZ mikor csukja be a boltot!


Egyébként erős gép, még 450 Hgmm vákuumot is képes előállítani, a normális mellszívók csak max. 250 Hgmm-t tudnak, de legalább nem okozhatnak sérülést. Nincs hozzá többféle méretű tölcsér, pedig gyakran ez a siker kulcsa.


A Mini Manóban, de máshol is találsz normális kórházi gépet gépet. Keresd az Ameda, Ardo vagy Medela márkát.

2016. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én hónapokig használtam az Unimom Forte-t, nagyon szerettem. Lehet hozzá komplett, új fejrész is venni, eldöntheted, hogy a sterilizáltad használod, vagy megveszed az újat hozzá. Én újat vettem, amit utána a szokásos módszerekkel tudtam fertőtleníteni. Nagyon jó készülék, rengeteg időt megtakarítottam vele. Jó áron lehet kölcsönözni, ha nem akarsz drágán venni, akkor megéri kipróbálni.
2017. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!