Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor jött meg szoptatás...

Mikor jött meg szoptatás alatt először?

Figyelt kérdés

7 hós múlt a babám és még nem jött meg? Mikorra várható? Akár egy éves kora utánra? Mitől függ?

NA és honnan tudom, ha terhes vagyok, ugyanis nem védekezünk? Tapasztalatok?

Köszi


2009. jún. 28. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy éves múlt a babám mikor először megjött. 15 hónapos koráig szoptattam, most jön a kistesó. Azt sajnos nem tudom megmondani neked, hogy honnan tudod ha babás vagy, mert nekem addigra már rendszeresen megvolt. :)

2009. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 7 hetes volt, amikor először megjött. Nem lehet tudni, hogy mi okozza azt, hogy valakinek megjön szoptatás alatt, valakinek meg nem. Viszont attól, hogy nincs menzi, peteérés még lehet. Úgyhogy biztos, ami biztos, én csinálnék egy tesztet.
2009. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 7 hós volt a babám,amikor megjött.Ez egyén függő,hogy kinek mikor jön meg, megjöhet 6 hét után, de 1,5 év után is.

Ha nem védekeztek,akkor azért csinálj egy tesztet szerintem, ha esetleg úgy érzed,hogy babás lennél!

Sok boldogságot!


9 hós anyuka

2009. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 7 hónapos a babám még most is szoptatom 2-3-szor, de van, hogy négyszer is naponta. Hat hetes volt, hogy megjött, azóta rendszeresen. De mint már előttem írták, akkor is lehet peteérés, ha nem menstruálsz, így a koraterhességi tünetekből veheted csak észre, hogy babás vagy.
2009. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én babám is 7 hónapos,és 5 hónapos volt,amikor először megjött,másodszorra pedig 28 nap múlva!

2009. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hós volt a babám amikor megjött. Most 4 hós múlt és épp tegnap jött meg megint.:( Úgy látszik mostantól mindig így lesz.

Azért nem árt védekezni mert bármikor terhes lehetsz ám! Mindegy, hogy megjött-e vagy sem.

2009. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem gond, ha jön a tesó, csak attól félek, hogy nem fogok rájönni. Csak ha már hátbarúg:-D
2009. jún. 29. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Szülés után a 4. hóban jött meg a mensim (császárral szültem, leírom, bár doki szerint nem befolyásoló tényező).

Az orvos azt mondta, hogy egyénenként változó, olyan is van, hogy akkor jön meg, ha abbahagyja a szoptatást.


Hogy terhes lettél-e? Nekem volt ilyen kényszerképzetem, hogy babát várok, tesztet vettem.

2009. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!