Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Abbahagytuk a szopit. Bújósabb...

Abbahagytuk a szopit. Bújósabb lett a babám? Más tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
11,5 hós a fiam. Pár napja hagytuk abba végleg a szopit, mert az esti is már csak szenvedés volt, inkább szépen elhagyta magától. Így is bensőséges maradt a kapcsolatunk, hiszen mindig úgy alszik el, hogy a mellkasomra fekszik, és hozzám bújik. Tudom, hogy nem ugyan az, de több mint a semmi. Lényeg a lényeg, mióta nem szopizik sokkal többet jön és bújik hozzám. Vajon azért mert már nem szopizik?
2012. máj. 23. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, azért náluk ez nem olyan "élesvágásban" megy, meg hát a lelki köldökzsinór örökké megmarad :)

Olyan aranyosak!!

2012. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:

Igen valószínű.

Add meg ezt most neki, akkor teszed a legjobbat. Most erre van szüksége. :)

2012. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2,5 éves koráig szoptattam és miután abbahagytam a lányom is bújósabb lett. Sokat jön ölelgetni. Azóta ő is hozzám bújva alszik el, és valóban nem ugyanaz, de ugyanolyan jó nekik is.
2012. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!