Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 13 hós Kisfiam csak Cicin...

13 hós Kisfiam csak Cicin alszik el. Később lesz "változás"?

Figyelt kérdés

Még mindig szopcsizik a Drága.

Ha majd nem fog már szopcsizni,elalszik cici nélkül is?

Tapasztalatokat várok:-)


2009. jún. 29. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én nagy gyerekeim is így aludtak el addig, míg szopiztak. utána sajnos elég nehezen ment az első időkben az elalvás, de aztán a fáradtság elaltatta őket. Ők cumiztak is, így az is segített. A pici is szopival alszik el, ő nem cumizik, így vele biztosan nehezebb lesz.
2009. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom egy éves, és ő is csak szopival alszik el, és szerencsére végigalussza az éjszakákat 99%-ban. Szerintem ezzel nincs semmi gong, csak ha nélkülöznie kell téged valamiért. Én most majd megtapasztalom, mert ősszel suliba megyek, és egy teljes napot nem leszek vele, beleértve az éjszakát is. Biztos nehéz lesz neki, mert Ő nem csak elalváskor szopik, hanem még naponta 5-6-szor! Majd a szükség ráviszi, hogy máshogy aludjon el.
2009. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!