Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Homeopátiás tejszaporító...

Homeopátiás tejszaporító bogyókat hol lehet beszerezni? Van többféle is? Melyik a leghatásosabb? És milyen kiszerelésben van? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 30. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Gyógyszertár.Bármelyik,mindenhol árulnak már homeós cuccokat. urtica urens a neve és ilyen kis cső szerű tégelyben van.Vigyázni kell vele,mert ha nem megfelelően szedi az ember és nem megfelelő ideig,akkor a visszájára hat és apasztja a tejcsit.Nem drága,700.- Ft körül van és baromi sok bogyócska van benne.A neten utána tudsz olvasni.Alacsony potenciállal szabad csak használni (5 ch)!!!!
2012. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de ilyenről meg nem is hallottam, hogy az Urtica apasztaná a tejet :O

A gyerekorvosom homeopata szakorvos, ő ajánlotta az Urticát de semmi hasonlóra nem figyelmeztetett!


Egyébként utoljára 640-ért vettem, és nekem nagyon bevált :)

Napi 3*5 golyót ettem az elején, három hétig szedtem, egy hét szünet, most már napi 1*5 elég. Arra figyelj, hogy fél órával előtte-utána ne egyél, ne igyál, mentolos-kámforos dolgokat ne használj.

2012. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvass utána,pedig így van.Óvatosan lehet csak szedni.
2012. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Gondolom gyógyszertárban tudnak erről felvilágosítást adni, hogy valóban apasztja-e a tejet, ha nem megfelelően szedem...
2012. máj. 31. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi, de inkább hiszek egy 25 éve praktizáló orvosnak, mint szedett-vedett netes irományoknak :)


Kérdező, kérdezd meg a patikában, az a biztos!

2012. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az Urtica mellett az Alfalfa-t szedtem (nem túl elterjedt, az Arcanum gyógyszertártól rendtem neten). Szopi előtt 15-20 perccel kell bevenni, hatása nálam elképesztő volt!
2012. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!