Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » MIért nem akar rendesen...

MIért nem akar rendesen szopcsizni?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, az első 3 hónapban bimbóvédővel szopott, nem volt semmi gond, egy evés egy cici, szépen kiette az egészet. Aztán egyszer elvittük a védőbe lemérni, kiderült, hogy keveset hízott, na akkor megpróbáltam a bimbóvédő nélkül, nagyon tetszett is neki, azóta már leszokott róla, mert így jobban jön, viszont nem eszi ki az egészet, 5 perc alatt benyom 100 ml-t aztán ordít. Hiába próbálom újra cicire rakni, nem akar enni. Segítsetek,mert már az idegeim kész vannak, már alig várom, hogy vége legyen ennek a szoptatás témának, ami meg nem jó.
2009. jún. 30. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, vagy a pocija fáj evés közben, után, vagy kevesebb a tej és türelmetlen, éhes. Átteszed másik mellre miután végzett az elsővel?
2009. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

nálunk szinte ugyanez van,kb.1 hete.

kiszív vmennyit ,aztán sír,ordít és nem tudok vele mit csinálni,nem hajlandó tovább szopizni.

nekem azt mondta a védönö,hogy valószínü,kevesebb lett a tejem.sajna érzem is,hogy már nem telik meg olyan gyorsan,mint eddig.max.reggelre,5-6 óra alatt.

én is úgy nyúltam elöször a tápszeres dobozhoz,mint akinek a fogát húzzák...de nem tudom,mit tegyek,a baba nem éhezhet.

14 hetes kisfiú anyukája

2009. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy kevés a tej sztem, mert utána még le tudok fejni,inkább az hogy lassabban jön mint az elején, mer amíg nagyon jön addig eszik.
2009. júl. 1. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne add fel, próbálkozzatok. Nálunk is elő szokott fordulni, és egyszerűen nem tudom, hogy mitől van, de szerencsére el szokott múlni. Teljesen át érzem amit írtál, volt, hogy én is együtt sírtam a babával. A lényeg, minden lehetséges pózban próbáltam folytatni egy kis idő múlva az etetést, volt hogy állva, sétálás közben szoptattam. Sok kitartást és türelmet kívánok.
2009. júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!