Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumisüvegből etető kismamák...

Cumisüvegből etető kismamák hányszor fejtek egy nap, milyen időközönként és általában mennyi (ml) tejcsi jön le egy ciciből?

Figyelt kérdés
1 hetes baba anyukája.
2012. máj. 31. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:

a fiam tápszeres volt születése után de fejtem is. 50 ml -ek jöttek le egy ciciből aztán egyre több és több igy hathetesen anyatejessé vált elhagyhattuk a tápszert.

ekkor egy dl jött le / mell.

továbbra is elfogadta a cumisüveget igy abból kapta a lefejt tejet aztán elhagytuk az üveget két hónapos kora körül.

2012. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta. Azután fejtem, hogy a kicsim evett (4 óránként). De amikor már nem kelt fel éjszaka enni, én felkeltem fejni, az az adag ment a fagyasztóba.

Eleinte ki kellett egészítsem tápszerrel, de később már eleget tudtam fejni. Mindkét mellet fejtem minden alkalommal. 25-25 ml volt eleinte, majd fokozatosan nőtt 100-100 ml-re.

2012. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok .

az a lényeg hogy amikor fejsz - én avent kézivel fejtem - akkor amikor látod hogy már nem jön le több tej még egy pár percig fejtem . 3-4 óránként mintha a baba cicizne.

rengeteget ittam mindenfélét főleg vizet de gyümölcsös borsodit is :) a dinnye nagyon jó sok tejcit csinált és persze mellre is gyakran tettem a kisbabát.

ha igy teszel Te is akkor gyorsan szaporithatod a tej mennyiségét és lesz elég .


Sok sikert és sok boldogságot a picihez.!

2012. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egy hetes baba-

miért nem szopizik? Miért eszik üvegből?- tényleg nem kötekedni akarok, hanem segíteni...

2012. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert még vákummal sincs akkora bimbóm mint amit betudna kapni.Folyamatosan próbálkozunk kiemelővel volt nálunk szoptatási tanácsadó nem tudnak addig mit tenni míg megnem edződik a bimbóm ami beljebb van mint az udvara.Hidd el borzasztó lelki fájdalom ,hogy nem tudok szoptatni.Mostanra tele van pörkkel az egész az is nagyon fáj de ez a legkevesebb.
2012. máj. 31. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Bimbóvédő? Tudom, hogy nem kifejezetten erre ajánlják, de egy próbát megér... Én csak ezzel tudtam szoptatni mindkét gyerekemet (ráadásul sokáig), mert olyan lapos bimbóim vannak, hogy csak na. Csak egy ötlet, tudom, milyen érzés a tehetetlenség. Kitartás!
2012. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8:21-es vagyok. A bimbóvédő és a kiemelő az ugyanaz. Sajna nekem azzal se sikerült szoptatni, nekem is kicsi a bimbóm. Ne legyél elkeseredve, mert a stressztől majd tejed se lesz. Az a lényeg, hogy anyatejet kap a kicsi, még ha üvegből is. Nekem Avent kézi mellszívóm volt, igaz a kezem már alig bírta - kisfiam egy éves koráig fejtem - nem fájt sose a bimbóm, és jól ki tudtam fejni vele a tejet. Már megbántam, hogy nem szereztem be egy elektromosat - de a védőnőm erősködött, hogy kézivel fejjek és rá hallgattam.
2012. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kiemelő és a bimbóvédő messze nem ugyanaz! Kiemelővel nekem sem lett bimbóm, mert csak a tejet szívta ki a cicimből. Bimbóvédővel sem lett bimbóm, de legalább valamire rá tudott kapni a babám, és gyönyörűen szopizott vele. Két gyerekem hosszas bimbóvédővel való szoptatása után sem lett használható mellbimbóm, annyira lapos. de legalább nem kellett fejnem, tudtam szoptatni.
2012. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!