Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptattatok mikor jött a...

Szoptattatok mikor jött a másik baba?

Figyelt kérdés
A fiam 13 hónapos és bumm terhes lettem...nem gondoltam hogy ilyen gyorsan összejön....de még szopik.Eszik mindent.Hogy válassszam le? Le kell egyáltalán?Ha igen , hogy csináljam?Ötletek tippek?Köszönöm dittee
2009. jún. 30. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia!az én fiam 9 hónapos volt és szoptattam mikor megfogant a hugicája.kb szülés előtt egy hónappal hagytam abba a szoptatását és ő volt aki nem kérte már,én nem erőltettem a leszokását.azt szokták mondani hogy megváltozik a tej ize és nem kérik már de nálunk ez nem jött be.úgyhogy szerintem amig jólesik neki addig szoptasd nyugodtan.
2009. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok. 14 hónapos a kislányom, és 7 hetes terhes vagyok. Eleinte azt vettem észre, hogy alig van tejem, ő sem kérte. Na, örültem, hogy leszokik. De úgy tűnik megszokta, mert megint kéri. A baj csak az, hogy rettentően fáj a szoptatás, mint az elején. Úgyhogy én próbálom csak reggel-este szoptatni.

Na, hogy a kérdésre is válaszoljak: engem is beparáztattak, hogy baja lesz a magzatnak. Úgyhogy megkérdeztem védőnőt, orvost:

A sorrend a következő: magzat, tej, te. Szóval a gyereknek nem lesz baja, csak maximum a tej nem lesz olyan tartalmas, vagy neked lesz vitaminhiányod. Ezért mindenképp szedd a terhesvitamint, és fokozottan ügyelj az egészséges táplálkozásra. Pihenj sokat, csináld a terhestornát. Egyébként ha nem vagy veszélyeztetett terhes, nyugodtan szoptathatod tovább.

Nekem azt mondták, hogy a kimerültség, meg a gyerek emelgetése sokkal nagyobb probléma lehet, mint a szoptatás.

2009. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!