Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használjak bimbóvédöt? Sebes...

Használjak bimbóvédöt? Sebes a bal mellbimbóm.

Figyelt kérdés
11napos a picim,és a bal mellbimbóm még mindig sebes.a jobb már jó.úgy belémivódott a félelem,hogy fájni fog a szopi,hogy a bal cicim nem merem odaadni neki.tegnap 1,5 óráig szórakoztam vele,ma meg 2 óra után hazajött a férjem a munkából,és segített.gondoltam,hogy megpróbálnám a bimbóvédöt,de a védönöm szerint akkor elszokik a normális szívástól,és csak a bimbót fogja bevenni utánna udvar nélkül.nektek mi a tapasztalatok?köszönöm a válaszokat elöre is...
2009. júl. 1. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kellett bimbóvédő, de utána simán szívott ciciből anélkül is. Viszont én is úgy hallottam, hogy sokaknál ez gondot okozhat, szóval benne van a kockázat :S

Nekem nem volt más választásom, vagy bimbóvédővel szopizunk vagy nincs szopi (már véreztem és apadt a tej) , inkább a védőt választottam.

Rokonom szintén használt ugyanilyen okból kb 2 hétig és náluk sem volt gond a visszaszokással. Persze erre nincs garancia :(

2009. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Èn használtam,és utána kentem krémel.2 hétig használtuk.A babám utána ugyan úgy szopizott mint bimbóvédövel.Nekem a szülésznöm hozta,és mondta,hogy használjam amíg szügséges......
2009. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam,hogy tényleg csak 2-3napig használom,csak amíg egy kicsit regenerálódik a mellbimbóm,meg a félelemnek el kell mennie...már alig eszem valamit,annyira bestresszelem magam...és hogyan kell használni egyáltalán?az enyém olyan kerek.annyira nem szimpi,de nincs más választás... :(
2009. júl. 1. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
ÉN kezdettől használom a bimbóvédőt, mert a kis drágám nagyon harap. Már kórházban harapott, úgy döntöttem nem kockáztatok. Minden rendben van, bimbóvédő nélkül is tud szopizni már próbáltuk csak nekem fájt.
2009. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk, de végül kibírtam nélküle, én is nagyon féltem hogy megzavarja, hosszú távon meg nem szerettem volna használni.

Harmadik közepére- végére már rendeződött a dolog, még egy kicsit kell kibírnod!

Persze lehet hogy neked jobban fáj, nekem csak egyszer vérzett, amúgy "csak" mintha égetnék. Ha már végképp nem bírod odaadni neki, akkor viszont nem nagyon tudsz mást tenni.

2009. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem már jó sokszor vérzett...én nem égö érzést érzek,hanem olyan,mintha a mellbimbómat késsel vágnák le.de csak lassan...már tiszta depis vagyok...tökéletes terhesség,tökéletes szülés,és erre ez a szoptatás... :(
2009. júl. 1. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, de csak amíg meggyógyul. Én használtam 5 napig, de nem tudott vele rendesen szopizni, nem jött úgy a tej. Mindig ordított, mert éhes volt. Úgyhogy aztán letettem. De szerencsére utána már megszokta a cicim a terhelést.
2009. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hónapja bimbóvédővel szoptatok. Sajnos anélkül nem megy, rövid a bimbóm+ellaposodó. Ha egy másodperc töredékéig nem éri inger már ellaposodik. Nyugodtan próbáld ki. Avent minit vegyél, pillangó formájú, így a baba orra továbbra is odaér a bimbóudvarhoz. Plusz nagyon jó vékony.
2009. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!