Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha most 2hetes babám kb.100at...

Ha most 2hetes babám kb.100at eszik 1x-re egy mellből és utána kb.10ml tudok fejni, ha több lesz az igénye, akkor már nem lesz elég tejem? Vagy kettő mellből kell szoptatnom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így volta, meg is ijedtem, de azután a melleim ráálltak a több tejcsi termeléséhez. Ha elfogy az egyikből, tedd át a másikra. Igyál sok folyadékot és egyél rendesen.
2009. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy, ahogy nő az igény, úgy nő a tejtermelés is.Az én babóm most 4 hónapos, és egy ciciből megevett már 220-at is, tiszta hihetetlen számomra is hogy fér el benne annyi tejcsi, régen meg már örültem ha volt benne 80. Nem kell kettőböl szoptatni, csak ha úgy látod még éhes.
2009. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 80-90-ről indultunk pár naposan, most már van hogy 180-at is kiszed egy ciciből nagy alvás után, 5 hetes lesz lassan. Én sem hittem volna hogy bír nőni a mennyiség, de IGEN.
2009. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!