Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejszaporító por mellett...

A tejszaporító por mellett használtok mást is szaporításra? /tea, homeopátiás bogyó, stb)

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én néha bevetem az Urticát, de csak pár napig!
2009. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2 napja iszom a tejszaporító port, de eddig még semmi hatása. Előtte már mindenféle teát (laktoherb, fitolac, mecsek, görögszénamag stb.), homeós bogyót (urtica, ricinus, alfaalfa), moremilk-et, alk.mentes sört kipróbáltam, de nem segített. Egyedül a görögdinnye hozott átmeneti javulást, de csak 2 hétig. Azóta megint nem elég a tej és pótlást kell adnom.
2009. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hete szedem, és úgy érzem hatásos. Azt mondta a gyógyszerés,ne szedjek mellette semmit. A more-milket szedtem,de azzal is felhagytam.
2009. júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tegnaptól szedem a port, de eddig még semmi.

Most akkor nem lehet mellet inni a Laktoherb teát?

Nekem azért volt jó a tea, mert reggel lefőztem egy nagy adagot, a konyhában mindig szem előtt volt és így ittam eleget.

Mert amúgy hajlamos vagyok keveset inni.

2009. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnap még én is megittam a laktoherb teát, ma kihagyom.Meglátom, hogy hogy alakul a tejem.Tegnap kezdtem el szedni a port és mintha lenne már egy enyhe hatása.

A kisfiam reggel a kevésbé kedvelt mellemből 110-et szopott, pedig csak 60-at szokott, mert valahogy nem jött több.

2009. júl. 2. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!