Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császámetszés után rögtön...

Császámetszés után rögtön mellre teszik a babát?

Figyelt kérdés
Úgy tudom érzéstelenítés után 12 órát nem szabad felkelni az ágyból
2009. júl. 2. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányom mindjárt megkapta a babáját.

De hogy jön ide a felkelési tilalom? Attól, hogy fekszel, még szoptathatsz, miért kellene felkelned?

2009. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én másnap délután kaptam meg a babám és előtte már le is zuhanyotam, és átöltöztem. Kiültem az ágy szélére és vártam:). (nah azért nem ennyire nagylányossan, mint hangzik)

Amúgy, ha oldalra fekszel akkor nagyon kényelmesen tudsz szoptatni. De megsúgom, én mindent tudtam, de oldalra feküdni nem. Mert a belső szerveim is "borultak" oldalra és az fájt.

2009. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én császármetszéssel szültem meg az ikreimet. Helyi érzéstelenítéssel csinálták, 6 óra elteltével lehetett és kellett talpra állnom. Viszont már 3 órával a műtét után behozták a babáimat és mellre tették őket, a talpra állásom után pedig már végig velem voltak és igény szerint szoptattam őket. :)


3 hetes ikrek anyukája

2009. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nem adták oda,csak egy puszit adhattam neki.Másnap délután hozták szopizni.Igen jól tudod,nem szabad felkelni,sőt még a fejedet sem emelheted fel,mert akkor nagyon fog fájni a fejed és a gerinced.Sőt nem is tudnál felkelni.A kislányomat este 10kor vették ki és reggel 9kor még éreztem az érzéstelenítő hatását.Ha nem olyanok az ápolók mint ahol én voltam,akkor kérheted hogy a kivételi procedúra után rakják oda,és másnap is segítsenek.Az orvosoddal is beszélhetsz ezekről,biztos segít.Sok boldogságot a babádhoz!
2009. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Úgy hallottam hogy kórháztól is függ melyik "módszert" alkalmazzák.KI hol szült?
2009. júl. 5. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok? én Veszprémben szültem
2009. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!