Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4napja lázas vagyok, tüszős...

4napja lázas vagyok, tüszős mandulagyulladásom van. Ma a gégész a következőket írta fel: Zinnat 500mg, Bioparox, Calcimusc, Rubophen. Arra két ne szoptassak, a kicsi 17 hónapos, és csak altatáshoz adom neki oda! Ezt szokta meg!?

Figyelt kérdés
Mi baja lehet legfeljebb?
2012. jún. 7. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
17 hónapos, gyakorlatilag ha tápszert kap, nem fog semmi történni.Csak fejned kell, h fentmaradjon a hozam, és ne gyulladjon be. Tudom, h nehéz, nekem az első babával volt ilyen, de én betartottam amit a doki kért. Az ált vélekedés az, h 1-2 gyógyszer még nem gond, de ettől több igen.
2012. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Ja hát biztos jó dolog az egészségét kockáztatni mert ezt szokta meg. Gondolkozz már. Nem viccből mondta a doki hogy ne szoptass.
2012. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
másfél órán át nem aludt el, sít a ciciért... végül odaadtam neki, kb. fél percig szopizott és elaludt, lehet valami baja?
2012. jún. 7. 18:58
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Hát ...khm...így ez nehéz. De a babád érdekében lenn eez muszáj, mert ha felszívódnak méreganyagok, az ő kicsi mája azt nem tudja jól lebontani...egy szoptatás még csak nem gond, de a többin elgondolkodnék....
2012. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

#3

Ja hát akkor mindjárt más a helyzet dobd oda neki a cickót hátha valami komoly baja lesz tőle. Komolyan. Növessz már agyat b.szd+

2012. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát csak az esti elalváshoz adom neki és ekkor is max.2 perc kell neki és elengedi:)
2012. jún. 7. 19:07
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha a háziorvossal megbeszéled Zinnat helyett Ospamoxot vagy Augmentint ír fel neked, akkor nem kell abbahagynod a szoptatást. A többivel nincs gond, alkalmazható szoptatás alatt. Az augmentin ugyanolyan széles spektrumú és gégészeti betegségeknél is alkalmazzák. Nem is értem,hogy miért nem egyből ezt írták.
2012. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4 napig azt szedtem, de ma azt, mondta, h hagyjam el
2012. jún. 7. 19:25
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem lesz ennyitől semmi baja, ne aggódj! A Zinnat-ot terhesség alatt is lehet simán, én is kaptam, rendben van a babóka.

Annyit csinálj, hogy a gyógyszerek koncentrációja a bevételt követő 1-2 órában a legmagasabb a szervezetben, szopi előtt ne vegyél be pár óráig semmit, szopizzatok, és csak utána vedd be a gyógyszereket.

Nem lesz baja, ne aggódj, az rosszabb lenne, ha elvennéd a cicit tőle.

2012. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi gabka77:) nagyon boldoggá tettél minket szép napot
2012. jún. 7. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!