Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek sebes volt a mellbimbój...

Akinek sebes volt a mellbimbója, de nem használt bimbóvédöt, mennyi idö alatt gyógyult meg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem addig nem akart gyógyulni, míg el nem kezdtem használni a bimbóvédőt, mert mindig újra és újra kisebesedett :(
2009. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is..hiába a kenöcs..ha nem tud meg gyógyulni
2009. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A baba születése után a szoptatás nekem kész kín volt, nem értettem, hogy mondhatják, rá, hogy milyen csodálatos dolog és mennyire imád minden anyuka szoptatni. Nekem nagyon fájt, a pici és én is ügyetlen voltam, sebes volt, vérzett, begyulladt stb. Vettem mindenféle krémet, anyatejjel kentem, szellőztettem, semmi nem használt.

Kb. 1 hónaposan jött rá a kislányom a jó szopi technikára (közben a nyelvét is "felvágták) és akkor szinte pár nap alatt meggyógyult, minden kencefice nélkül. Tényleg igaz, hogy az első 6 hét a nehéz, utána a mellbimbó is megedződik és hozzászokik a mindennapos igénybevételhez :)

Gyors gyógyulást és jó babázást!

2009. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért nem akarsz bimbóvédőt használni? Tényleg 1-2 nap alatt meg tudja oldani ezt a fájdalmas problémát, de biztosan van valami oka, ha nem... Eddig nem hallottam, hogy lehet ellenjavallata is, hátha te igen. Köszi!
2009. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebesedett az első héten. Nekem a gyerekorvos a garmastan krémet ajánlotta. Rá kellett tennem egy gézdarabra, és úgy a mellbimbóra, a melltartó alá. Az 6 óráig rajta volt,( mire ugyanerre a mellemre került sor szopizni), szopizás előtt nem kellett lemosni, hanem gyógyszertárban kapható napraforgó olajjal lemosni, és úgy a baba szájába. A napraforgó olajat sem kell lemosni mielőtt a baba szájába adod a cicit, mert véd a szájpenésztől. Szerintem próbáld ki, nekem így pár nap alatt meggyógyult. Nem gondoltam volna! Azt hittem minden eggyes szopival újra kisebesedik.
2009. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok. Nekem az orvos nem ajánlotta a bimbóvédőt, meg sok olyat hallottam hogy a baba nem fogadja el, csak küzdenek vele.
2009. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdett gyógyulni, amikor a védőnő megmutatta, hogyan kell helyesen szoptatni. Mutogatott pózokat, meg hogy masszírozzam a melleimet. Aztán talán max 1 hét alatt rendbe jött.
2009. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!