Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek jó egy klasszikus...

Szerintetek jó egy klasszikus hintaszék is, vagy sokkal jobb a szoptatós hintaszék?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem nyikorog, jó. Ha viszont nyikorog, akkor sokat fogsz bosszankodni, ha esetleg azzal ébreszted fel az éppen szendergő babádat. Nekem amúgy nem volt szoptatós székem.
2012. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
eddig nekem sem, most a 2. babámnál gondolkozok rajta. De csak használtan jöhetne szóba. Biztos jó lenne! :)
2012. jún. 13. 22:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem klasszikus hintaszékem van, nagyon szeretem:).

Nekem furcsa és kényelmetlen volt, hogy a szoptatós székek nem "ívben" hintáznak, hanem csak előre- hátra.

2012. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. válaszolóval. De egyébként egy egyszerű fotel, kanapé, ágy, szék (gyakorlatilag bármi, ahová le tudsz ülni) jó szoptatásra.
2012. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
tudom, hogy bármi jó, elsőnél sem volt gond a szoptatással, de sokszor eszembe jutott közben, hogy milyen jó lenne beülni egy hintaszékbe. Inkább altatáshoz, nem is szoptatáshoz.
2012. jún. 13. 23:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatós székem van és nagyon szeretem. El is akarom majd adni, de még most szoptatom 1 éves kislányomat. Van egy másik kislányom is 3 és fél éves), ő is imád benne hintázni. Én mindenképpen ajánlom!!!!
2012. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekünk masszázsfotel van bent.

Igaz én nem tudtam szoptatni, de nem bántam meg, mert éjjel,amikor felébredt (ritkán még most is), nagyon kényelmes meg tudom benne etetni!

Szerintem a hintaszék is jó lehet!

2012. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Azt azért gondold át, hogy hogy bírsz majd belőle felkelni babával a kézben... :o)
2012. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, körbe forog és hintázik is:

[link]

Használtan vettem szoptatáshoz. Végül csak altatásra használtam. Kisfiam imádta, hamar elaludt.

2012. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nekem klasszikus hintaszékem van és nagyon szeretem,nagyon jól tudom benne szoptatni a másfél éves fiamat,aki 12kg.és teljesen könnyen fel tudok állni belőle vele,ugyanis ha előre hajolsz,a hintaszék is megy veled,így olyan mintha egy sima székről kelnél fel.Csak ajánlani tudom.
2012. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!