Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Mecsek tejszaporító tea...

A Mecsek tejszaporító tea napi 1 literrel fogyasztva okozhat nagymértékű puffadást? Elgázosíthat ennyire? Mert azt olvastam, hogy az édeskömény miatt puffaszt. De ennyire?

Figyelt kérdés

Június 9-én szültem simán. Eddig jól voltam, a tünetek azóta jelentkeztek és súlyosbodnak, amióta a teát iszom.


Az a baj, hogy nagyon gyorsan zárult a méhszájam és pang a vér a nem tökéletesen összehúzódott méhemben, plusz valamitől úgy puffadok fel folyamatosan, hogy most már megint úgy nézek ki, mint egy félidős kismama.

Kaptam Ergam-ot még, de a hasfájásom sem múlik, a puffadásom romlik, szóval mehetek vissza a dokihpz holnap vagy hétfő reggel.


2009. júl. 4. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a laktoherb teát iszom és mellékhatásként nálam is jelentkezik.A dobozon írja is.

Nem hiszem hogy baj lenne hogy gyorsan zárol a méhszájad.

Én is úgy néztem ki mint egy félidős.Elmúlik ne aggodalmaskodj.

Márciusba szültem.Mostanra eléggé le ment a hasam.

2009. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is az édeskömény összetevő lehet a ludas a puffadásban. Nekem írt a gyermekorvos édeskömény teát még az elején, mondván ha én iszom, átmegy a tejbe, és nem fog fájni a baba hasa. A babám amúgy sem volt hasfájós, viszont nekem a teától nagyon durván pukiznom kellett egész nap. A tejszaporító teák általában tartalmaznak édesköményt :-S
2009. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, leálltam a teával, elég a homeopátiás golyó, és múlnak a panaszaim!
2009. júl. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!