Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy a baracktól...

Lehet, hogy a baracktól hasfájós a babám? Okozott nektek ilyemsit?

Figyelt kérdés

Ma két hetes a kislányom. Péntek óta vannak hasgörcsei, hangosan mozog a kis hasa, annyira ordít szegény, hogy én is vele sírok.

Vagy lehet, hogy alapból hasfájós lesz, csak nem jött ki rögtön? vagy abarack okozza? (Csüt este vettük)


2009. júl. 5. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt, hogy 2-3 napig nem eszel barackot és ha nem jön elő a hasfájása ezidő alatt, akkor tudni fogod, hogy attól van. Ha meg megmarad, talán mástól. Nekem a paradicsomra reagált így. Szóval lehet, hogy másra érzékeny, amire elsőre nem gondolnál...először próbáld ki, hogy nem eszel barackot és akkor úgyis kiderül. Ilyen picinél előfordul az érzékenység és ahogy majd nő, úgy erősödik és akkor már bátrabban lehet enni több dolgot is.
2009. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában 4 hónapos korukig nagyon sok étel amit te eszel meg okozhat nekik hasfájást. Nekem amikor kisebb volt ha ő ivott sárgabarack levet semmi baja nem volt, de ha én ettem barackot akkor 2 órán keresztül fájt a hasa. Úgyhogy amiről úgy gondolod, hogy neki baja lehet tőle, abból egyszerre csak keveset egyél, de egy idő után kitapasztalod. Jó babázást! 14 hónapos kisfiú anyukája

2009. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Lehet, hogy tényleg a barack,mert a hétvégén már nem ettem, és tegnap estére enyhültek a tünetek.

jaj de nehéz ez...

:)

2009. júl. 6. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon nehéz, de muszály megállni, hogy ne egyél ílyeneket! Nekem tavaly májusban született a kisfiam, és 4 hónapos koráig krumplin meg rizsen éltem mert mert féltem, hogy fáj a hasa, A barackkal megjártam júliusban, aztán szeptemberig nem mertem semmi gyümit enni. Idén bepótoltam,az epret,ribizlit, málnát...meg a többit is befogom. De nagyon tudnak szenvedni a drágák. Kitartást. Utolsó válaszoló voltam.

2009. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!