Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SEGITSÉG? 7 hetes babám...

SEGITSÉG? 7 hetes babám állandoan cicizne?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy az este is keson aludt el mert 15 percenkent szopizott( tejem van mert cseppeg es neha 150 g is eszik) de miutan elaludt 8 orat aludt egyhuzamba! En koltottem mert kakilt! A kakija nyalkas volt! Reggel ota 45 percenkent orankent ker szopizni! Vizet tegnap adtam neki eloszor , ma mar nem kell neki! Mit tegyek? Normalis ez ? A nagy melegtol van(28 fok van a lakasba)?
2012. jún. 21. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet a növekedési ugrás is, elvileg 6 hetes kor környékén van. Viszont ne adj neki vizet szerintem, az anyatej szomjoltó hatású. Tedd cicire, mikor csak kéri, hiszen nagyon meleg van, szomjas. Az én babám is sokkal többet van cicin, mióta kánikula van. Ha csak anyatejet adsz neki, akkor nem kell felkelteni, mert bekakilt. Nekem a csecsemősök azt mondták, hogy az anyatejes kaki nem csipi ki a fenekét, nem fontos azonnal kiszedni alóla. Napok óta az én picim is később alszik el..szerintem addigra lehül aaz idő, és akkor érzik jól magukat!

Az óránkénti cicizés a szomjúság miatt van!

2012. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztos a meleg, szomjas!

Én 2 óránként tettem cicire, közte ha sírt vízet ivott pár kortyot.

2012. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi! Mar kezdek beeilizni hogy valami baja van! Ha ebren van legtobbszor sir amugy jol alszik , eszik , es szepen nő ! Ezert nem ertem a dolgot hogy mitol van ez az allando cicizes es nem szopik rendesen csak Par kortyot utanna alszik es cumizik rajta! Cumit nem fogad el!
2012. jún. 21. 12:29
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki teát vagy vizet ha üvegből nem kell neki akkor fecskendőből.
2012. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Most le fogtok pontozni, de nem értem, hogy miért kell teával, vizzel tömni egy 7 hetes babát !!! Az anyatejnél nincsen jobb szomjoltó!!!!! Fárasztó cicire tenni??
2012. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem farszto... Most is rajta van! Csak igy nem tudom a hazimunkat megcsinalni! Maskor aludt de 2-3 orat addig foztem rendbetettem a hazat, de ma ahogy elalszik ra 30 prcre megint keri a cicit! Gondoltam valami baj van mivel ilyet meg nem csinalt
2012. jún. 21. 13:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Amugy imadok szoptatni...
2012. jún. 21. 13:30
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Ne haragudj. Tudom, hogy nehéz, nekem is ezt csinálja a picim. De ki kell tartanunk! Valamikor csak alszik többet, nem? Próbáld hason altatni, nekem most ugy van, és 1,5 órája alszik! :)
2012. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te is sokkal többet iszol mint általában, neki a cici az innivaló. Aludni pedig azért nem alszik, mert 28 fokban nem tud. Azért nyálkás a kaki, mert sokszor iszik hígabb előtejet. A házimunka megvár, azért vagy otthon hogy a babáddal foglalkozz!
2012. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves KÉrdező:)!

A Babád viselkedése és szopási szokásai a leírásod alapján teljesen normálisak:).

Az, hogy kicsit szopik majd "csak" cuppog, azt is jelenti, hogy komfortszopik, azaz nem eszik/iszik, hanem a testközelségedet élvezi:).

Elhiszem, hogy szeretnél haladni a házimunkával is, ezért leírom, én hogyan hidaltam át a "problémát":

megtanultam hordozni a lányomat, így ő is megkapta a testközelséget, és én is el tudtam végezni a feladataimat.

2012. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!