Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rendszeresen fejem a tejem,...

Rendszeresen fejem a tejem, mert nagyon sok van! De reggelre ugy megtelt, hogy amikor nekialltam fejni kicsit verzett a bal mellem! Az elso par csepp volt csak picit veres. Vajon mitol?

Figyelt kérdés
Tul sok tej gyulhetett ossze??Ugy ereztem szetdurrannak a melleim!Mit lehet ilyenkor csinalni?Ez nagy baj?
2012. jún. 25. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs berepedve véletlenül a mellbimbód, és onnan vérzett?
2012. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem latom hogy be lenne repedve!Most is megnyomkodtam de tiszta tej jon belole!De ettol meg adhatok neki a tejembol?
2012. jún. 25. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz. Nekem egyszer annyira nagyot szívott a babám, hogy kicsit véres tej jött, utána kibukta, másnaptól már jó volt megint. Ez akkor történt, amikor átállt arra, hogy 40 perc helyett 10 perc szopizással ugyanazt a mennyiséget tudja megenni. Nem hiszem, hogy baja lesz a babódnak.
2012. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!