Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Összefüggésben lehet a mellbim...

Összefüggésben lehet a mellbimbó laposságával? Vagy nem jól kapja be a babám lapos mellbimbót?

Figyelt kérdés
A 3 hetes babámat igény szerint szoptatom. Az egyik mellbimbóm befelé forduló volt a terhesség alatt, de mostanra már "kiáll", de laposabb mint a másik. A szoptatás legelején jól ki is sebesedett, azóta nagyjából begyógyult, de amikor bekapja a babám, még mindig nagyon fáj az első pár percben. Picit még mindig sebes azon a részen, ahol korábban be volt fordulva.
2009. júl. 8. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, vegyel mellbimbo vedot a gyogyszertarban. Nekem is azzal kellett szoptatnom, mert kicsi a bimbom. Az elejen kellett csak hasznalnom, 2 evig szopizott amugy a gyerkoc. Az elejen amig pici volt ezt hasznaltam, aztan kesobb mar nem kellett.

Mindenkepp vegyel meg ma, nagyon jo! Atlatszo, vekony szilikon.

2009. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik mellbimbom laposabb volt, mint a masik, azt a babam az elso par hetben 'kiemelte', vagyis kiharapta oldalt, kisebesedett, de jobban ki is emelkedett. Lassan gyogyult meg, 1 hetig csak fejni tudtam abbol a mellembol, es csak a masikbol szopizott, de 1 het utan begyogyult a seb az oldalan es azota ugyanugy ki van emelkedve a mellbimbom, mint a masik oldalon. Igen, szerintem azert nem tudja jol bekapni, mert nincs annyira kiemelkedve. Szoval igen, szerintem osszefugg.
2009. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

Vettem bimbóvédőt és 1x ki is próbáltam. A babám egyből jól be is kapta a bimbót, viszont amikor befejezte a szopizást és levettem a mellről, folyt a vér a mellbimbómból. Mintha a bimbóvédő és a bimbó között a szopizás hatására dörzsölődött volna ki. Azóta nem is mertem használni.

Elvileg a méret jó, tehát nem nagy a bimbómra, pont jól illeszkedik. Lehet valamit rosszul csináltam?

2009. júl. 8. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet pont nem a bimbó középre rakatad, és azért dörzsölödött ki. Én is jártam így, nyugodtam próbáld ki mégegyszer nekem aventes volt nagyon szerettem. 9 hósig azzal szopizott.
2009. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! Meg fogom próbálni újból!
2009. júl. 8. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!