Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hete szültem. Terhesség...

6 hete szültem. Terhesség előtt rendszeresen sportoltam, és már nagyon hiányzik. Szoptatom a babámat, de félek, ha elkezdek megint aerobikozni, futni, nem lesz tejcsi. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. De a védőnő figyelmeztetett, hogy könnyen elmehet a tejem ezért inkább nem próbálkozom.
2009. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontroll után el lehet kezdeni edzeni de csak fokozatosan.Az aerobikot csak később szabad mert az túl megerőltető a szervezetnek,szoptatás mellett.Inkább az alakformáló torna a jó ilyenkor de nem túl erősen.Énis végigtornáztam a terhességet és szülés után 6 héttel már újra tornáztam.Most 8 hónapos a kislányom és még mindig szoptatom,nem okozott semmi problémát.
2009. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én aerobic edző vagyok, én sem bírtam 6hétnél tovább torna nélkül.Ha eleget iszol, nem lesz semmi baj.Miután újra elkezdtem edzeni,több tejem lett,mint valaha,hazáig csurgott.Egy óra alatt megittam egy 1,5-es vizet.
2009. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia , én capoeriáztam szülés előtt. az 4 hósan abbahagytam és csak lightosan tornáztam. szülés után 6 héttel újra elkezdtem tornázni, 3 hónap múlva újra capoeira, és még etetem a babám. arra figyelj, hogy ne erőltesd meg magad, mert a tej elapadhat, vagy megváltoztatja az ízét.
2009. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!