Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kapott anyatejet hogyan...

A kapott anyatejet hogyan melegítitek meg?

Figyelt kérdés
Most kapunk először és nem akarom mikróba tenni. A cumisüvegben vízfürdőben? Vagy...?
2012. júl. 2. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

én azt tudom mikor a picim kórházban kapott anyatej pótlást

a nővérkék mikrózták a tejet

2012. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Forró vízfürdőbe tedd a cumisüveget.

Én a sajátommal így jártam el.

2012. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi is kaptuk az anyatejet. Miért nem akarod mikróban melegíteni?

Én úgy csináltam, 20 hónapos és semmi baja a gyereknek. 6 hónapos koráig fogadta el egyébként az anyatejet.

2012. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert úgy gondolom, hogy a mikróban melegített/készített dolgok nem egészségesek.


A hatások úgyis csak sokára derülnek, vagy nem derülnek ki.

2012. júl. 2. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a koraszülöttön voltam mindkét fiammal, ott a lelkünkre kötötték, hogy a tejet ne mikrózzuk, mert tönkremennek menne az értékes dolgok. A kórházban is volt egy rezsó, azon egy lábas és abba állították bele a nővérek a cumisüvegeket. De ha van bébiétel melegítőd abban is megmelegítheted. Csak ne mikrózd meg.
2012. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikróban semmiképpen!!! Ezer helyen le van írva, hogy a mikróban éppen azok a hasznos fehérjék és immunanyagok pusztulnak el, amik miatt az anyatejet adod a babának.

Forróvízben tudod melegíteni.

Egyébként itt egy link róla:

[link]

2012. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mi a kis zacskót rakjuk forró vízbe és megvárom míg kiolvad és megmelegszik. A mikrót én sem ajánlom, de az okát már az előttem szólók elmondtk
2012. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!