Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes a lanyom. Szeretnek...

6 hetes a lanyom. Szeretnek jarni futni olyan 2 naponta kb.15 percre, mert szules utan kicsit sok edeset eszem, erre van gusztusom. Ugyanannyi tejem lesz, vagy csokken a tejtermelodes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha gondoskodsz a megfelelő folyadékpótlásról (mert izzadással elvonod a folyadékot a tejtermeléstől), és nem esik rosszul, hogy "rázkódnak" futás közben a melleid, tulajdonképpen nagyon rosszat nem teszel. Ha úgy érzed csökkenne a mennyiség, akkor meg egyszerűen kocogjál futás helyett, vagy halaszd későbbre a futást.
2008. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én hallottam már olyat is, hogy ha hirtelen elkezd sportolni az anyuka, a ejcsi íze is más lesz és van hogy a babának nem kell. Fokozatosan állj rá, először nagyon keveset, nehogy ne kelljen a bébinek. A zsírégetés miatt, más lesz az összetétele.
2008. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy az első pár hónapban semmiképpen ne sportoljak. Lehet, hogy tévedett, és nem csökkent volna a tejem mennyiségese, de én nem mertem megkockáztatni. Ja, és nekem a védőnő is ugyanazt mondta.
2008. máj. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

A tej összetétele nem változik attól, hogy sportolsz-e vagy sem. Ez tévhit. A tejcsi állandó, bármit is csinálsz. Ha jólesik, sportolj, a tej mennyisége, ha rendesen szopizik a kisbabád, nem fog csökkenni. Érezd jól magad, az a babádnak is jó lesz. Kiegyensúlyozott, boldog anyuci kell neki elsősorban, tejed meg ugyanúgy lesz, ha eddig is volt.

Sok boldogságot!:-))

2008. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
A tej összetétele valóban nem változik, de ha fordul izomlázad lesz, az azért van mert ugye savat termel a szervezet, ez "marja" az izmokat. Ez bekerülhet a tejbe is. De ez csak akkor fordul elő, ha izomlázad van, így ha csak mértékkel csinálod, akkor kutya bajod lesz tőle. Sajonos csak így tudom megfogalmazni, bár elég bénán sikerült, remélem értetted. Sok sikert, és hajrá!
2008. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!