Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez most menstruáció, vagy sem?

Ez most menstruáció, vagy sem?

Figyelt kérdés
közepes erősségű vérzés (ez azt jelenti,hogy elvagyok 2-3órát is egy tisztasági betéttel)Ez a 4.napja,de nem fáj semmim és nem érzek semmit,csak a vérzés van.8hete szültem,szoptatok és 2 hete szedem az Azalia nevű fogamzásgátlót.Lehet összefüggés?
2009. júl. 9. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet. Nekem is így volt, szinte 2 hetente megjött tőle. Igaz én 6 hónapja szültem, de amikor elkezdtem én is az Azaliat, én a mensi első napján kezdtem, majd nem 3 hétig véreztem egyfolytában. Az első 8-10 napban annyi volt hogy szülés után nem volt annyi. Felálltam és ömlött. Tiszta gyenge voltam, mindig attól féltem elájulok. Szedtem pedig vitamint, ittam sokat...de semmi. Végül abba hagytam. Ezt csináltam 2 hónapig. Ja meg mindig fájt a fejem, és amikor abba hagytam elmúlt. És híztam is tőle. Ez mind benne van a tájékoztatójába, csak későn olvastam el én is.

És a férjem is reklamált mert mondhatni sose tudtunk együtt lenni mert mindig menstruáltam.

A lényeg nekem nagyon nem vált be.

Biztos neked is ettől van.

2009. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!