Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ciki, ha az utcán megindul a...

Ciki, ha az utcán megindul a tejcsim és átüt a felsőn? Engem nem nagyon zavarna, de mit gondolnak az emberek ilyenkor? Ez nagyon intim, zavarbaejtő?

Figyelt kérdés
Ha melltartóbetétet teszek be, akkor azt lehet látni a szűk felsőkben. Két kiemelkedő korong, mintha a bimbóm lenne :-)
2009. júl. 9. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig jobb mintha a felsődből csorog a tej. A melltartóbetétet pont ezért találták fel. Nekem is átlátszik de én leszarom. Akinek nem tetszik nézzen máshová.
2009. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen. :)

nekem nem látszott át a betét

valami vékony és puha kellene, ami nem olyan merev

vagy pedig kosaras melltartó, aminek vastag a kosara

2009. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon vesz észre. Nekem állandóan folyt, valahogy nem tartotta a tejet a mellem. Nem volt az betét, amit át ne áztattam volna. Engem eléggé zavart, de soha nem vettem észre, hogy más felfigyelt vln .
2009. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

volna

Úgy néz ki, nem fog a billentyűzet:)))

2009. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanolyan ciki, mintha átvérezne a nadrágod..uaz a kategória. Nekem is volt olyan fölsőm amin átlátszott a betét...hát elég röhejes volt :D Max.azokat már csak akkor hordtam, mikor már nem volt szükségem betétre.
2009. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
NAGYON CIKI!jÁRTAM IGY,ISMERŐSSEL VOLTAM,MÉGIS ÉGTEM.sZERENCSÉRE GYORSAN MEGSZÁRADT.SOHA TÖBBET NEM INDULOK EL BETÉT NÉLKÜL.
2009. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én szoptatós melltartók hordok,és beleteszek vattát ezt a kerekre formált vattát duplán és igy nemüt át. Kicsit ciki szerintem de ez van. azért annyira nem ciki mintha átütne a vér a nadrágon...
2009. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
ciki hát. de azért nem annyira mintha menstruációs vérzés lenne. a nadrágon.az szégyen ez meg ciki!
2009. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Miért nem használsz tejgyűjtő kagylót szoptatós melltartóval? Így a kicsorgott tej sem megy a kukába és nem is vehető észre. Annyi hogy kicsit hegyesebb a cicid, de nem látszik át, még fehérben sem.

2009. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van szilikonbetétes melltartóm, amibe nem kell betét sem, elég egy vékony nedvszívó. Jártam már úgy, hogy másik melltartó volt rajtam betéttel és a betét is átázott, még jó, hogy itthon voltam és a vendégem szólt, hogy folyik a tejem, észre sem vettem.
2009. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!