Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt azalia nevű...

Szoptatás alatt azalia nevű fogamzásgátló szedése? Más is szedett? Nekem tegnap ezt írta fel a dokim. Hízlal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
SZia! Én szedtem, semmi nem történt tőle, igaz sok rosszat is lehet hallani róla, de nekem semmilyen mellékhatása nem volt a gyógyszernek.
2009. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem, már 5 hónapos a babám. Én semmit nem tapasztaltam, hízni meg nem attól hízok:-))
2009. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szedem, kb. 3/4 éve. Nem híztam egy dekát se tőle, és bár nem voltam előtte se egy nádszál, amennyi szülés előtt voltam, annyi vagyok most is (a baba 11 hónapos). Egyszer volt viszont egy kis pecsételésem, amióta szedem, de semmi komoly.
2009. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!