Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egyik mellemen piros folt...

Az egyik mellemen piros folt és fáj -begyulladt. Masszírozom, fejem, van még valami praktikátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejés, masszírozás előtt borogasd meleg ruhával vagy borogató párnával, jó a meleg zuhany is rá.
2009. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A patikában lehet kapni burov kenőcsöt. ( Unguentum aluminii acetici tartarici a hivatalos neve de a patikusok tudják )Nagyon jó sok mindenre lehet használni, gyulladáscsökkentő. Egyik ismerősöm is ezt használta amikor begyulladt melle.
2009. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. júl. 10. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
kék kenőcs :)
2009. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jók amit az előttem szólók írtak, még annyival egészíteném ki, hogy fejés helyett inkább a babádra bízd a 'munkát', mert ő sokkal alaposabban szív, mint a gép. Próbáld más pozícióban szoptatni, mint szoktad, hátha az is segít a tejcsatorna felszabadulásában.

Nekem is már kétszer volt, ezekkel a módszerekkel sikeresen kezeltem. Amikor a férjem masszírozta, az nagyon jó móka volt :-)

2009. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó válaszolóval.Nekem is kétszer volt és a babám oldotta meg.Próbáld olyan pózban szoptatni,hogy a baba álla a folt-gyulladt rész felé nézzen.Így jobban ki tudja szívni.Remélem hamar túl leszel rajta.

14 hónapos kisfiú anyukája

2009. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom ezt a pózváltoztatást is, bár még elég kezdő vagyok :)
2009. júl. 10. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit viccesen hangzik,de próbáld meg belelógatni a szájába a cicidet. Ahogy előttem írták,az álla legyen a gyulladt rész felé,fektessed az ágyra,hajolj fölé és úgy szopizzon.Nekem két szoptatás alatt kiszívta.Szopi előtt melegborogatást is tehetsz rá,az is nagyon jó.
2009. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!