Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy szoptatás alatt a másik...

Egy szoptatás alatt a másik mellemből több, mint fél deci tej kicsöpög. Aki ugyanígy van ezzel, hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés
Eleinte odaraktam egy ruhapelenkát, de 10 perc alatt totál elázott, és ragadt tőle minden. Aztán már üveget tartottam alá, de ez elég kényelmetlen, mert egyik kezemmel a babát tartom, a másikkal az üveget, ha kicsúszik a szájából, nincs több kezem visszarakni, ő meg nem találja, plusz úgyse használom fel a kicsöpögött tejet, mert következő szoptatásra megint televagyok. Nagyon kellemetlen és elég ingerültté tesz a helyzet, ami senkinek nem tesz jót. Ti hogyan csináljátok?
2009. júl. 11. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is sok kicsöpögött,eleinte én is poharaztam meg üvegeztem.Sosem használtam fel,ezért betettem melltartóbetétet.Hosszutávon nem olcsó....én csak pár hétig használtam mert utána nem volt már rá szükség.Lehet venni tejgyűjtő kagylót,esetleg azt megpróbálhatod még.
2009. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Én megpróbálnám egy kicsit szopi elött kifejni , de csak keveset . Amúgy nekem is sok volt a tejem , lehajoltam és már folyt is ! Mosható melltartóbetét ?
2009. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Megnéztem a Brendon lapján, 2790ft Medela,Nuk tejgyűjtő kagyló. Egyszer kell csak megvenni,ezért jobban jössz ki mint a betétekkel. Lehet hogy más boltokban még olcsóbb.
2009. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van valakinek elképzelése, minek hívhatják ezt a tejgyűjtő kagylót angolul pontosan? Mert külföldön vagyunk, a boltokban meg mindig pasi van, kellemetlen lenne neki elkezdeni magyarázni, hogy mi is történik és mit akarok :)
2009. júl. 11. 10:11
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

"Örömmel" látom, hogy más is így jár.:) nekem is folyton folyik, mondjuk én maradtam a pelenkás, zsebkendős megoldásnál. Vagy avval a cicivel kezdünk, amelyik megindul , pár korty és irány a másik.

De sokszor van, hogy a tejleadó reflex előbb jelez mint a baba és ha nem vagyok résen vagy nincs rajtam melltartó, volt már hogy a bokámon fojt a tej :)

2009. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyi tejem volt,hogy a kislányom mellett hármas ikreknek hordták a tejem,szóval én aztán tudom milyen amikor az elkezd spriccelni és nem akar elálni.Nálam nem vált be,hogy kicsit leszivok belőle mert ha egyszer elkezdte nem ált el.:) Lehet kapni kimosható betétet,bármilyen drogériában azok kicsit vastagabbak és nem olyan hamar áznak át mint az eldobható. Probáld ki.
2009. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Valahol úgy láttam hogy milkcollektor ez annyi hogy tejgyűjtő. A kagylóra nem emlékszem. Szerintem ha ennyit modasz akkor is tudnak segíteni. Esetleg ha a Startlapon beírod a fordítóba akkor ott kidobja.
2009. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom egyik mellről a másikra rakni közben a babát, mert végigfolyik rajta a tej. Úgy szégyellem magam sokszor, amikor bejön szoptatás közben a férjem, elég nevetséges látvány lehetek így. Most délután üvegből adtam neki, mert dokinál voltunk, és ne ott kelljen elővenni, de már majd' szétdurran a mellem. Sokan örülnének, ha lenne tejük, én meg elvesztegetem.
2009. júl. 11. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! az én Medelás dobozomon ez szerepel: "Milk Shell" remélem segítettem! Egyébként szuper találmány!Üdv: Adél
2009. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megtaláltam, külföldön breast shell fantázianéven fut, csak attól tartok, itt nem nagyon kapható :-/
2009. júl. 14. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!