Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2hónapos babánál 120gramn...

2hónapos babánál 120gramn hizás kevés szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Csak anya tejet kap. 5napja mértem és csak 120grammot hizott,elötte meg 1hét alatt 180grammot,azelött meg 350körül! Nem tudom mit tegyek,hogy adjak-e neki potlást?! Már 3napja szinte alig alszik napközben,a 2orát is alig birja ki cici nélkül,de van amikor igen,szóval tökre változik a dolog.
2012. júl. 14. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A 120 gyarapodás jó, pláne 5 nap alatt. Ha bírja, akkor ne adj neki pótlást, lehet nem is kaját szeretne, hanem szomjas, azért cicizik többet.

Az alváshiány meg lehet az időjárás miatt, a piciket ez nagyon megviseli.


Már így is bőven többet hízott, mint 0,5 kg, vagyis nincs ok aggodalomra. Mi sem eszünk mindig ugyanúgy, ő se gép:)

2012. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés, az lenne kevés, ha egyáltalán nem hízna. A babák hízása nem egyenletes, hanem egyre csökkenő a hízás mértése, sőt vannak időszakok, amikor stagnál. Ne adj neki pótlást, szoptasd igény szerint.
2012. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kevés. Ha az évesek után láthatóan jóllakott, elégedett, akkor elég neki. Ha 2 óránként éhes, akkor etesd 2 óránként. Ezzel sincs semmi baj, a felnőttek sem óra szerint esznek.
2012. júl. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 1 hét alatt (2 hetes lesz holnap) fél kg-ot hízott,én meg azon aggódtam hogy ez sok! Nem egyformák a gyerekek,amég hízik a babód addig nincs gond,ne aggódj! Szoptasd igény szerint,amikor éhes,nem baj ha 2 óránként van az.
2012. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!