Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha csak az egyik cicit szívja...

Ha csak az egyik cicit szívja a baba a másik is kapja az ingert a tejtermelődésre vagy csak az amelyiket szívja?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes, de vhogy csak a jobb oldalit szereti szívni. A másikat is próbálja, de lehet hogy kényelmetlen neki a bal olda nem tudom. De a jobb oldalit jobban szereti szopizni.
2009. júl. 13. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyanígy volt, egy idő után csak a jobb oldaliból szeretett cicizni. Ezáltal a balban volt még tejcsi, de közel sem annyi, mint amikor abból is rendesen evett.
2009. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gondolom, mikor szopik a baba, mind a kettő melledben érzed a "bizsergést"...

Különben azt olvastam, hogy az a mell egyértelműen több tejet termel,amelyikből gyakrabban eszik. Különben nekem a kórházban is azt mondták az ápolók, hogy mindenkinél így van. van egy kedvenc mell, amiből jobban szeret szopni. De azt ajánlom, hogy szoptasd sokat abból is, amelyiket nem kedveli annyira...

2009. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!