Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi van ma a babámmal, annyira...

Mi van ma a babámmal, annyira keveset eszik?

Figyelt kérdés
Negatív rekordot fogunk ma dönteni, 6-szor szoktunk enni 1 nap, és ma csak 50 ml-t szopizik alkalmanként, azt is tukmálás és ordítás kíséretében. Kétségbeesésemben tápszerhez is nyúltam, de abból sem eszik 20 ml-nél többet. Meddig hagyjam ezt rá? Egyébként is keveset evő 3,5 hónapos kisfiú.
2009. júl. 13. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább csak szomjas, azért szopizik 50ml-t, mert az még "vizesebb" szomjoltó tej. Ebben a melegben, nekem sincs kedvem enni. Itatni próbáltad? Az én 6 hetes kisfiamnak egy órája annyira be volt horpadva a kutacsa, hogy megijedtem, aztán ivott egy kis teát és most békésen alszik tovább. Lehet, hogy a tiéd is csak szomjas, még ne aggódj!
2009. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig sosem fogadta el sem a teát, sem a vizet... Cumisüveget utálja...
2009. júl. 13. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám feltűnően keveset eszik ma. Nem tudom mi van vele,lehet a meleg...
2009. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kanállal, ha nem kell neki a cumisüveg. (első voltam)
2009. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld itatni itatófejből,vagy csőrös pohárból.Én vettem az Avent üvegünkre itatófejet,abból iszunk 3 hós kora óta.
2009. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!