Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj az ha mindig ugyanabból a...

Baj az ha mindig ugyanabból a cicimből szoptatok?

Figyelt kérdés
Amelyikből szoptatni szoktam sokkal több tej van, és a baba is azt fogadja el inkább. De a nem használtat is ugyanugy le szoktam fejni. Ha igy csinálom nem fog elapadni a tej?
2009. júl. 13. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csináltam hónapokig, mert a jobb kb. kétszer annyit tejet termelt mint a bal (a jobb cici mennyisége volt elég babának). Mindig csak fejtem és kb. két hónap mulva azt vettem észre, hogy egyre csökken a mennyiség abból a ciciből amelyiket csak fejtem. Én azt javasolnám, hogy ne hagyd ki a másik cicit sem az evésből,bár nem tudom, hogy mennyi idős babád, de az első időkben még össze tudja szedni magát a cici a többlettermelésben. (mi már 15 hónaposak vagyunk)
2009. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, hogy mikor éhes a babád abból a ciciből kezded az etetést amelyikben kevesebb a tej mikor éhes úgyis el fogja fogadni és fog belőle enni. Ha folyamatosan csak fejed, el fog apadni a tejed. A mellszívó nem szív annyira és úgy mintha a babód szívná és így nem is lesz annyi tejtermelés abban a ciciben.
2009. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak egy mellből etettem (most nem részletezem miért), a másikat fejtem, és a végeredmény az lett, hogy az egyik mellem kétszer akkora, mint a másik. Most próbálom meg nagy kínlódások árán elfogadtatni a babával a kisebb mellem kevesebb tejjel. Nem ajánlom, hogy egy mellből etess, utána nagy kínlódás!
2009. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most megpróbáltam a másikból is etetni, és szerencsére sikerült egy kicsit.
2009. júl. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!