Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másnak sem egyforma?

Másnak sem egyforma?

Figyelt kérdés
6 hete szültem,szoptatok,de az egyik mellem fele akkora mint a másik! Fele!! Sőt a kisebből csak 30ml-ket tud szopni a babám néha kicsit többet a másikból meg 200ml is kijön szoptatásonként. Ez másnak is így van??? És a mellem az így is marad most már ekkora különbséggel? Hogy tudnám a kisebbe gyarapítani a tejem? Iszok sokat,szoktam alkoholmentes söröket is inni és ráteszem a babát szinte minden szoptatásnál hogy azon kezdje,de hiába.. :(

2012. júl. 17. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én 15hónapja szoptatom babám nekem is úgyanígy van!Védőnő azt mondta azért mert abból többet cicizik!Azt is mondta valószínű szoptatás után mindkét cicim ugyanakora lesz,mert csak a tejtermelés miadt van így!:/:)
2012. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 2x akkora a bal:-(! Most 9hós a babám és még szoptatom. Nagyon el vagyok keseredve én is, de úgy tudom visszaáll egyformára, ha már nem szoptatsz!

2012. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!