Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik mellszívó jó?

Melyik mellszívó jó?

Figyelt kérdés

Sajnos fejni kell magamat. melyik fajta mellszívóval lehet rövid időn belül minél több tejet lefejni?

Mennyibe kerül?


2009. júl. 14. 00:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

MEDELA

Nekem ez van és nagyon jó,gyorsan leszívja és nem is fájdalmasan mert pulzálva szív.Utazáshoz és otthoni használatra is jó.elektromosan és elemmel működtethető

2009. júl. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért sajnos???
2009. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Szia Avent kézi nekem nagyon bevált!Nem olyan drága mint az elektromos de nagyon hatásos.
2009. júl. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Tommee Tippee kézi vált be!
2009. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
avent kézi
2009. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szia nekem avent kézim van, a kórházban vettem. Nekem bevált, igaz, összehasonlítási alapom nincs, mert mást nem próbáltam.
2009. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is az Avent kézi mellszívójára szavazok!!! :)

De tényleg miért "sajnos" hogy fejned kell?

2009. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Medela elektromos mellszívót használom. Nekem bevált.A kézi is biztos jó, de szerintem hamar elfárad az ember keze. Az én babócám még kórházban van, így nekem is fejnem kell.

2009. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem Medela Harmony-m volt, nagyon szerettem. Sokat fejtem, mert anyatejleadó voltam, nem volt fárasztó, nem fáradt el a kezem.

Egy kérdés azért foglalkoztat, ha gyorsan fejed le, akkor ugye kevesebb ideig éri inger a mellett. Ez nem eredményezhet tejcsökkentést?

2009. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

a "sajnos" azért, mert nem azért kell fejni magamat, mert sok a tejem. Kevés... 3hós a kislányom, kezdettől fogva kell pótlás, mert kevés a tejci, de a kevés kiszívásánál is órákat töltött cicin, most meg már egyáltalán nem fogadja el a cicit:(:(:(

kb 90milit tudok fejni, "huzogatós" mellszívóm van, és egy óra mire lefejem magamat, mert nem nagyon jön...

De nem szeretném azt a kevéske tejcit is megvonni a kicsitől.

Hisz nagyon bánt az is, hogy nem tudtam/tudom csak anyatejjel táplálni:(

2009. júl. 14. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!