Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől fáj a mellem és mitől...

Mitől fáj a mellem és mitől vagyok lázas, ha mindig teljesen ki van ürítve?

Figyelt kérdés
Tegnap este elkezdett fájdogálni, éjjel már 39 fokos lázam volt, még most is hőemelkedésem van. A jobb cicim piszokul fáj, a szülés hozzá képest lótúró.15 hónapja szoptatok igény szerint, elég sokat, soha nem volt még ilyen.A hónaljam felé egy ponton fáj, az sugárzik szét, csomó nincs ott sem.Mitől lehet, illetve mit tegyek?Tök puha az egész cici.
2009. júl. 14. 08:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Csajok, nagyon fáj, adjatok már valami ötletet!
2009. júl. 14. 09:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát tej lázad szerintem nem lehet, mert az szülés után van, amikor beindul. Hívd fel a nőgyógyászod, valami gyulladás lehet. Sajna ilyenről még nem hallottam, hogy lázzal járna mondjuk egy izom gyulladás vagy megerőltetés.
2009. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezzel nődokit, vagy háziorvost kell megkérdezni?
2009. júl. 14. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben a védőnőt szoktam hívni, és ő megmondja, hogy kihez fordulj. Nekem eltömődött tejcsatornám volt, és ő mondta, hogy a kórházba kell visszamennem, ahol szültem, akkor ha belázasodnék. De lehet, hogy ez városonként változó.
2009. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Nem piros a cicid bőre? nekem ilyen volt a mellgyulladás, 15 hónapja szoptatok én is, de ez 3 ! hónaposan volt, még az elején. Orvos!!! Én a mellgyulladáskor a védőnőt hívtam, ha nem tudta volna a megoldást...nem tudom hova küldött volna..:( Háziorvos ehhez sztem nem nagyon "ért", lehet inkább a nődoki. Most voltam rákszűrésen, megvizsgálta a mellemet is. Sztem oda menj!
2009. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak pangó tej okoz gyulladást, lehet berepedezett mellbimbó is, ahova valami baci kerül. A láz emlőgyulladásra utal. Nekem a nődokim mondta, hogy ha ilyen tüneteket veszek észre, akkor menjek el hozzá Hozzá, a nődokihoz. Szerintem mindenképp keresd meg.
2009. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!

Közben elmentem orvoshoz, mert ismét ment felfelé a lázam, minden emlőgyulladásra jellemző tünetet produkáltam végül, be is pirosodott.Jó erős antibiotikumot írt, most fejek-masszírozok-borogatok, és remélek, hogy nem fog már ennyire fájni.

2009. júl. 14. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

en ugyan igy jartam..de mivel kulfoldon elek es baromi draga a doki igy magamra meg a konyvemre voltam utalva..cime:BA'BA valaszol.ez a konyv homeos es termeszetes megoldasokat kinal..ebben irta h tegyek ra turot..en is nevettem de vegul kiprobaltam es segitett..jobban lettem antibioutikum nelkul 2nap alatt..

gezbe vagy ruhaba tegyel turot es tedd a fajos cicidre..mig megszarad..vagy kend ra..es fekudj mig raszarad..higyj nekem jo..nekem 40fokos lazam volt..Jobbulast!

2009. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!