Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aggodom! Miért lehet? Hétvégén...

Aggodom! Miért lehet? Hétvégén leszünk 1 honaposak, és a babám nem nagyon akar enni, eddig csak 40dkg hizott, normális? A korházbol 4 kg jőttünk haza.

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy a heti 10dgk hízás még normális. De ha bizonytalan vagy hívd fel a védőnőt. Én minden kérdéssel hozzá fordulok.
2009. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Elméletileg heti 150-250 g (15-25dkg) hízás tekinthető "normálnak" . DE vannak kis-evő és nagy-evő babák!! Ha elégedett szopi után, kakil rendesen , akkor nincs nagy baj. Lesznek majd úgynevezett fejlődési kiugrásai, akkor lehet, hogy jóval többet fog enni/hízni is!


1anyuka

2009. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányo 4 hónapos, havi szinten kicsit tööb mint fél kilókat hízik. 3950 grammal (56 centivel)született, 3700 grammal jöttünk haza, múlt héten 4 hónapos korában 5900 gramm volt és 65 cm.

Csak szopik, nagyon mozgékony baba. fordul hátról hasra és vissza.

2009. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi holnap leszünk egy hónaposak. 3600g-mal jöttünk haza,most pedig 4120g.Szerintem ez jó,nem vagytok lemaradva.A védőnőm szerint is jó.

Kellemes babázást

2009. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!