Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb tejserkentő?

Melyik a legjobb tejserkentő?

Figyelt kérdés

Teaféle vagy a more milk kapszula?Esetleg valami jó ötlet.

11 napos a lányom és általában 8 szor eszik 30-50ml.Az nem kevés??


2009. júl. 14. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fejed le a maradékot? Attól is több lesz, ha mindig kifejed.

Egyébként nagyon jó az Urtica Urens homeopátiás bogyó. Naponta 2X5 szemet kell elszopogatni, de hosszú távon hat. Nekem a 2. doboz után kezdett hatni. Bármeddig szedheted, mert homeopátiás.

A 30ml szerintem kicsit kevés, az enyém 60-80-at evett 2 hetesen. Ha nem ordít, hogy még éhes, akkor neki elég ennyi. ha éhes marad, úgyis jelzi, olyan nincs, hogy nem. :-)

2009. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kecskeruta, csalán, görögszénamag tea kombó
2009. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én most a Laktoherb teát iszom , nekem az bevált (a Naturlandos nem annyira). De nagyon dicsérik ezt a homeopátiás bogyót is. Szerintem ott dől el, hogy kevés-e a tejed vagy sem; hogyha elégedett szopi után és nem nyüszis, és könnyen vissza lehet altatni böfi után , akkor eleget evett. Illetve a napi3-4 aranysárga színű kaki is jelzi, hogy eleget eszik.

2009. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig kétszer fejtem.Egyszer 20 utánna 30ml-t sikerült.

Van annyi széklete egy nap.Ja és sikerül büfi után letenni és alszik.

Hát nemtudom.Majd meglátjuk mi lesz.

Azért köszönöm a segítséget.

2009. júl. 14. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne mérd hogy mennyit eszik, csak idegeled magad vele. Az én kislányom egy éves és még napi 5-6-szor szopik! Soha nem mértem mennyit evett. De mivel nagyon bukós volt így kb. 7 hós koráig negyed-fél óránként evett. Aztán mikor megszűnt a bukás ritkábban. Két hónapja fogad el más kaját, de csak nagyon keveset, a fő még midig a szopi. Én is azt hittem először hogy kevés neki, mert a mellem soha nem feszült, nem is csöpögött a tej soha. Fejni sem tudtam. Annyi van/volt, amennyi neki kell. Bízz a picúrban, Ő a legjobb tejcsináló :)! Csak Őt figyeld. Ha a kutacsa rendben, van elég pisis pelus, a súlya rendben akkor nyugi, minden a lehető legjobb úton halad!
2009. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik lányom is így volt anno, de ő kis súlyú volt( 2500 gr). Akkor amit lefejtem, azt cumisból megkínáltam még és megitta,( doktornéni utasítására!!!!) , így kiegészült 50-60 ml-re. Aztán szépen elmaradt a cumis és a szopizás mennyisége is nőtt.Minden szopi után fejtem !!! Gyönyörűen fejlődött,13 hónapig szopizott, most már csodaszép kis vasgyúró 2.5 éves:-)))
2009. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!