Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 4 hetes babámat sokszor...

A 4 hetes babámat sokszor 1-1,5 óránként kell megszoptatnom, mert éhes. Szopizás elején mohó, aztán bealszik és akkor már nem nagyon szopik. Ezért hamar megéhezik újból. Más is tapasztalt ilyet? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Az én fiam fél éves koráig ezt művelte. :) Egészséges, gyönyörű, sosem volt beteg, és még ma is szopcsizik. 16 hónapos kisfiú anyukája.
2009. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez gyakori ilyen pici babáknál; nem csinálsz semmit rosszul! Tipp! Ne hagyd , hogy "elaludjon a cicin". Simogasd, paskold meg a kis arcát, ha látod, hogy pilled; illetve próbáld a szájából "kihúzni" a cicit. Látni fogod, hogy csak kifáradt egy picit , rögtön kap utána :)

2009. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi szépen a segítséget!

2009. júl. 14. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szomjas. Az én kislányom is 4hetes és 3óránként eszik. Ha közben sírna,mondjuk 1-1,5óra múlva,akkor vizet adok neki,hiszen nekik is szükségük van folyadékra.Mondjuk ma ivott vizet,majd megint ordított,akkor viszont cicire raktam,mert tudtam,h ez nem csak szomjúság.

Te is kitapasztalod szerintem,nekem ez jött be.

2009. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. júl. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!