Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek bolond vagyok?

Mit tegyek bolond vagyok?

Figyelt kérdés
1 hetes mult a kislányom,tiszta ideg vagyok ha megszoptattam azt is kínkeservesen mert csak bimbóvédővel megy olyan nagy a mellbimbóm hogy nem tudja bekapni,és alig várom hogy elaludjon,és közben remeg a gyomrom ha felkel és sír hogy vigasztalom meg!Pedig ő a 2.babánk,mégis remegek mi lesz ha itthon lesz a kis 4 éves kisfiam,hogy fogom ellátni mind a kettőt?Ja és nincs segítségem a párom dolgozik mindig!Félek az egésztől totál kivagyok,azzal nyugtatom magam hogy más is van pont igy pont ugyanebben a helyzetben!kérlek titeket irjatok hogyan éljem túl!a NEGATÍV KRITIKUSOK KÉREM KÍMÉLJENEK!
2012. júl. 27. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

velemis ugyanez volt,szülés után nem tudtam normálisan gondolkozni,mindenben csak a rosszat láttam.úgy éreztem mindenki velem kötekedik!:)

aztán szépen rendezőttek a dolgok,csak ki kellett alakítsak egy napirendet két gyerek mellett!!ez kb 2 hetet vett igénybe!nyugodj meg,ülj le és írj egy napirendet!

hidd el,könnyebb lesz!

ha túl nagy a mellbimbód,próbálj meg fejni.nem kell szupermaminak lenned ne aggódj!!!!!!:)

És még ami fontos,menny emberek közé(JÁTSZÓTÉR?PARK tökmindegy csak ne legyetek folyamatosan otthon!!!

2012. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Ja meg még amit kihagytam:BESZÉLGESS

Esetleg barátnő,ne adj isten anyós:)

2012. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Az elsődleges dolgod, hogy nyugodj meg. Tudom, nem könnyű, de nem emészd magad! Számos baba nagyon szép nagyra nőtt tápszerrel is, illetve fejés általi etetéssel :-) Ne stresszeld magad az etetésen!!! Mindig minden hülye médiában azt nyomják, hogy így szoptass meg úgy, de nem kell neked az idióta szerkesztőnek megfelelni :-) Még nagyon friss a szülés és a változás okozta "sokk", de minden egyre könnyebb lesz! Hiszen tudod, már végigcsináltad. Nyugi!! Ha nem eszik ciciből, egyen üvegből.
2012. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg ne aggódj mert attól nem lesz jobb. Beszélgess annyi emberrel akivel csak tudsz menjetek ki a szabadba és "kapcsolj" ki. Ja és vedd be a leszarom tablettát arra az esetre ha elkezdene zavarni, hogy ki mit fog mondani ha nem ciciből eszik a pici vagy nem úgy csinálod mint ő csinálta.

Tényleg nem fog összedőlni a világ ha cumisüvegből fog inni a pici. Szerinted a kislányod majd nagy korában majd megkérdezi, hogy Anyuka miért cumisüvegből etettél??? :))

Nem hiszem.

Nálunk úgy volt, hogy a nagyobbik 20 hónapos volt amikor a pici megszületett. Hát mit nem mondjak ültem a fotelban és csak néztem ki a fejemből, hogy akkor most mi lesz. Erre még pluszban itt volt Anyum aki nem, hogy segített volna még olyanokat mondott, hogy én bolond vagyok és szedjek dili gyógyszert...hát elég rossz volt....jó nehéz időszak volt de tényleg....de most már jobb.Ja Anyumat jó hazazavartam. Inkább ne segítsen.

Merre fele laksz? Nincs babás ismerősöd akivel tudnál játszin talizni?

2012. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4 válaszoló vagyok.

Még annyit, hogy gyönyörködj a piciben. Bújjatok össze és simogasd. Hallgassatok neked tetsző zenét.

Ha szalad a lakás, ne foglalkozz vele. Te kellesz a gyerekeidnek nem egy pöpec tiszta csili-vili lakás.

2012. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valaki elmondaná, mi a jó édes Isten kínjáért van lepontozva a második?

Mert nem azt írta, hogy az élete árán is, de szoptasson a kérdező?

Ugyanezen végigmentem... A lányom nem is akart szopni, üvöltött a mellemen. Nekem meg pont kicsi a mellbimbóm, nem volt mit bekapjon, az első bimbóvédő meg rossz volt, nem tapadt rendesen. Én akkor ezt nem tudtam. Az egész szoptatási időszak egy rémálom volt mindkettőnknek...

Fontos az anyatej... De a nyugalmatok még fontosabb, hogy a 2 gyereked mellett ne egy idegroncs, hanem egy kiegyensúlyozott anyuka legyen (ezt mint depressziós írom, sajnos újra el kell kezdenem a gyógyszereket, mert én sem egy idegbajos anyát akarok a lányomnak...)

2012. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a nagy k éves 5 hós volt mikor 12 hete megszületett akicsi!Aférjem2 hetes koráig volt itthon,utána jó ha egy napot látjuk hetente...:(


Elmondom őszintén, tiszta idegroncs voltamaz elején...Nekem mindketten szoptak még!


Aztán egyszercsak mindenki belejött...Kicsi is nagy is én is...De amíg nem alakul ki egy "rend" addig nagyon nehéz...Ezmeg csak úgy megy ha próbálkoztok...Nálunk pl az esti rituáléból a 8. verzió jött be...Nagyon sokszorkétségbe voltam esve,hogyy ennyire béna nem lehetek...semmi sem sikerül...Anaggyal tök türelmetlen vagyok...Mindig felkeltette akicsit...

Minket ahordozókendő mentett meg!A kicsiabbanvan amígajátszón vagyunk,és abban szopik is ha kell...Így anagy igényei is ki vannak elégítve,és még én is "emberek" mármint felnőttek között vagyok...

A kicsi meg levegőn...


ÉSa barátnőm...Akia 3. babáját szülte 6 héttelutánam!Ő öntmindig belém lelket...ÉS fordítva...


Fel afejjel,majd kialakul de idő kell hozzá!


És azt sose felejtsd el,hogy erős vagy,ügyes vagy, és nagyon kreatív!Mert Tevagy az anyukájuk,és minden jó lesz!Így állj hozzá,és akkor előbbutóbb tényleg minden jó lesz!És ha sírni kell hát sírj,TE is megkönnyebbülsz tőle...


Kitartást kívánok!:)

2,5éves és 12 hetes csajok anyuja

2012. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1es és 2es vagyok!!!

hol lehet azt látni,hogy levagyok pontozva?????


kérdező,próbálj meg fejni,ha úgy sem megy,akkor jöhet a tápszer.mert nem attól jó anya valaki,ha szoptat.

abból is látszik hogy jó anya vagy,hogy aggódsz.

mert sajnos vannak olyanok is,akik tojnak a gyerekre.

kérlek nyugodj meg,mert a babád is feszült lesz,és abból semmi jó nem sül ki!!!!

kitartás,és valami gond van írj nyugottan,együtt megpróbáljuk megoldani.

MI ÉDESANYÁK TARTSUNK ÖSSZE!!!!!!!!

2012. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, harmadikra gondoltam, csak mivel az elsőt és másodikat is te írtad, azért úgy írtam...

Sorrendben a 3. hsz...

2012. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Először is mindenkinej ment a zöld kéz!Nem is tudom mit mondjak nagyon szépen köszönöm mindenkinek a bíztató kedves és csodálatos kommenteket ,máris könnyebbnek érzem a dolgokat!Nagyon köszönöm mindenkinek!
2012. júl. 27. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!