Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egyik mellemben jóval...

Az egyik mellemben jóval kevesebb a tejem. Milyen módszert tudtok ajánlani, hogyan tudom elérni hogy abban is több tejcsi legyen?!

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
kezdd 1 napig azzala szopit (hogy erősebben szívja) és szopi után fejjél még belőle kb.5 percig.
2012. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg többször cicire tenni a babád. De onnét tudod, hogy kevés a tejed? Éhes marad a babád? Ha többször cicire teszed, több tej fog termelődni és szépen kialakul a kereslet-kínálat egyensúlya.
2012. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt sokan elmondhatják magukról... Nekem a jobb mellem a gyengébb, a legelején mindig azzal kezdtem a szopit. Most már 1 éves a babám, még mindig kevesebb a tej benne, kisebb is, puhább is, de a növekedési ugrások alatt mindig sikerült növelni a termelődő mennyiséget.
2012. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
100%

Kezdd a gyengébbel a szopit, mert ha éhes, akkor az elején erősebben szív.

Fejezd is be azzal a szopit. Ez akkor a legkézenfekvőbb, ha két mellből szoptatsz egyszerre.

Ha mellen altatsz, legyen a gyenge az "alvós cici". Így a cumizós szakaszokat időnként evős szakaszok fogják váltani, amivel jobban ki tudod üríteni a melled és így növelheted a tejet.

De ha ez se javít látványosan, attól se ijedj meg. A mellünk se szimmetrikus szerv, de ettől még simán lehet szoptatni, csak max. más "leosztásban", mint korábban.

(Nekem a bal volt a gyengébb egy mellgyuszi után, de végül 40 hónapig szoptattam a fenti módokon. Sose lett újra a régi, de mindig volt elég tejem.)

2012. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!