Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hónapja szoptatok, a sebes...

1 hónapja szoptatok, a sebes mellbimbóim már nagyjából begyógyultak, de a mellem még mindig érzékeny. Mikor szokott ez elmúlni?

Figyelt kérdés
Nincsenek begyulladva a melleim, nincsenek csomók, egyszerűen "csak" érzékeny. Időnként már az is kellemetlen ha zuhanyzáskor a vízsugár hozzáér.
2009. júl. 21. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem jó nagy melleim vannak, mikor elindult a tejbelövellés, úgy éreztem, mázsás súlyt cipelek. A bimbóim meg szép sebesek lettek.

Kb. két hónapos volt a kisfiam, mire a cicik is regenerálódtak. Addigra kialakult, hogy mikor mennyi tej kell (mert az elején, ugye csak termelődik világba), meg megszokta az izomzatom is a cicicipelést:-)))

Én nagyon meg voltam ijedve, hogy miért fáj, mert a szülés fájdalmait, meg az éjszakai gyereknyekergést, meg a férjek elkanászodását minden öreglány elmondta a környezetemben, de a tej és cici körüli gondokról nem szólt a fáma. De nyugi, pár hét és minden helyrejön. Csak vigyázz, amit nem szopizik ki a kicsi, azt te mindenképpen fejd ki.

Sok egészséget nektek.

2009. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a segítséget!!

2009. júl. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!