Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Begyulladt a mellem. Biztos,...

Begyulladt a mellem. Biztos, hogy elapad a tejem, vagy hogy a babam nem akar majd tovább szopni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt ajánlom figyelmedbe:


[link]


A mellgyulladás miatt nem kell feladni a szoptatást, nekem ugyanúgy szopott a gyerek, csak én láttam csillagokat az első két három szívásnál.


Szülésznő/Védőnő

2009. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nagy kemény csomó van benne? Nekem is volt ilyen és fájt is sajnos úgy feküdtem le este, hogy nem csináltam vele semmit. Hajnalra még nagyobb lett és még jobban fájt, de addig maszíroztam, nyomogattam, kézi fejővel fejtem, még végül "eltünt". Egy járat volt eldugulva, így nem tudott kijönni a tej, de amint kipattant az kis "homokszem szerü sárga kis tejkeményedés" vagy hogy is írjam, úgy elkezdett spriccelni a tej, hogy az csak na és így el is tünt a csomó, igaz 4-5 órán át gincsoltam szegény mellemet. És utánna ugyanúgy volt tejem, mint előtte.
2009. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek, a cikket külön köszönöm. Úgy néz ki, nekem is egy járat dugult el, az gyulladt be.
2009. júl. 22. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is nagyon hasznos lehet.

2009. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!